ינון אליהו: המגן חתם לשנתיים במכבי פתח תקווה

השחקן הצטרף מהפועל ר"ג ויחזור לליגת העל: "כבוד גדול להגיע לפה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  30.06.20 - 16:55
תחילת כתבה

כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, המגן הימני של הפועל רמת גן, ינון אליהו, הוא ההחתמה הראשונה של מכבי פתח תקווה לעונת 2020/21. אליהו חתם לשנתיים באמצעות סוכנו, אורן יחזקאל, ואמר לערוץ הספורט: "כבוד גדול עבורי להגיע למועדון מהבכירים שיש לנו בכדורגל הישראלי. אני שמח ונרגש מאוד וכרגע חובת ההוכחה עליי להחזיר על הדשא ולעזור למועדון להגיע למטרות שנציב בפנינו העונה. מודה להפועל רמת גן, נהנתי לשחק במועדון ועל כך שנתנו לי את ברכת הדרך".

אליהו, שרשם עונה נפלאה, חוזר לליגת העל לאחר שנתיים בלאומית. "אין ספק שמהרגע הראשון שחזרתי לליגה הלאומית, המטרה האישית שלי הייתה להמשיך ולהשתפר כדי להגיע שוב לליגת העל, אני חושב שהפעם אני מגיע הרבה יותר מנוסה וטוב מקצועית. אני עובד קשה יום יום כדי להשתפר בכל פרמטר אפשרי כדי להיות שחקן טוב יותר. נכון להיום אני חושב שאני מוכן לעשות עונה משמעותית ומוצלחת קבוצתית ואישית", אמר המגן.

בקיץ נבחן אליהו בחדרה, אך לא הגיע עמם להסכם ולא היה רחוק מלהצטרף לקבוצה בליגה א'. "העונה שעברה הייתה מאוד מורכבת עבורי. אני חושב ששחקן כדורגל בקריירה צריך לחוות כמה שיותר רגעים משמעותיים, כדי להגיע ולהגשים את המטרות שלו, וזאת הייתה העונה שעברה בלי המאבקים על הדשא שמלווים אותך במחשבות ומלחמה מנטלית, לא הייתי משתפר והופך לשחקן טוב יותר, זה שיפר אותי ואני שמח שזה נשאר רק כמעט ירידה", הוא הסביר.

בינתיים, מכבי פתח תקווה רושמת שלושה הפסדי ליגה רצופים וללא שער זכות. תאי בריבו, שנפצע בברכו בהפסד להפועל רמת גן, ייבדק והוא בספק לגמר גביע המדינה, כמו גם דניאל גולאני.