הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אום אל פאחם הציעה לגילי ורמוט חוזה לשנתיים

הקשר הוותיק עשוי להסכים. וגם: הסולחה בין ניר ברקוביץ' לאחי נצרת. ערבובים

רז זהבי
רז זהבי  03.11.20 - 21:04

תגיות: ליגה לאומית

הפועל אום אל פאחם מכוונת גבוה ומתכוונת להנחית שחקן רכש שיעזור לה לעמוד בציפיות שלה. הקבוצה פנתה לגילי ורמוט והציעה לו חוזה לשנתיים והקשר, שבוחן אופציות בליגת העל, עשוי להשיב בחיוב עד לסגירת חלון ההעברות בחמישי.

אם אכן יסכים להצעת אום אל פאחם, ורמוט יהפוך לשחקן היקר ביותר בתולדות המועדון וישתף פעולה גם עם מוטי איוניר. כידוע, הקשר הוותיק סיים את חוזהו בהפועל חיפה, בה גדל, וכעת מחפש קבוצה חדשה.

בתוך כך, פאדי זידאן שוחרר מאום אל פאחם להפועל רמת גן וגם עידו דוידוב קיבל הודעה שהוא משוחרר מהקבוצה.

עוברים למכבי אחי נצרת ולסולחה בינה לבין האקס ניר ברקוביץ'. מאמן בני יהודה ויו"ר הירוקים מאהר חאמד יערכו פגישת פיוס בתיווכו של יו"ר אום אל פאחם אחמד אבולעם. במהלך הפגישה מתכוון חאמד להעביר לברקוביץ' את המשכורת שמגיעה לו עבור עבודתו בקבוצה בחודש ספטמבר.

כפי שפרסמנו, לאחר שברקוביץ' התפטר מאחי נצרת וחתם בבני יהודה החליט חאמד לבטל פעמיים את הצ'ק שהפקיד המאמן. פריצת הדרך לסולחה נוצרה בראשון כשחאמד שלח לברקוביץ' ברכות חמות לאחר הניצחון של בני יהודה על מ.ס אשדוד והשניים סיכמו לפתוח דף חדש ביחסים.

בתיווכו של אבולעם, נקבעה פגישת סולחה קולינרית מרגשת וסגירת חובות כספיים. עוד טרם הפגישה הגיע חאמד לסיכום עקרוני עם המאמן אדהם האדיה, שאמור להשתחרר מכאוכב ולחזור לקדנציה שניה כמאמן בקבוצת נעוריו.

נסיים עם הפועל פתח תקווה, שנראית רע מאוד ונמצאת בתחתית הליגה הלאומית. בהנהלת המועדון החליטו להעניק בשלב זה גיבוי למסאי דגו לפחות עד למשחק הקרוב מול סקציה נס ציונה, אבל אם יפוטר מי שצפוי להחליפו זה עומר פרץ.