הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רכש ראשון לברקוביץ': שגיא דרור חתם בפ"ת

המלאבסים התחזקו, וגם: נצרת הפרה את ההנחיות ונקנסה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.01.21 - 15:37
(דני מרון)
(דני מרון)
תחילת כתבה

רכש ראשון לאייל ברקוביץ': שגיא דרור, שעל מועמדותו פורסם כאן לראשונה, חתם בהפועל פ"ת עד לתום העונה. החלוץ שפתח את העונה בהפועל כפ"ס, חזר לקדנציה שניה אצל המלאבסים בתקווה להשאיר את הקבוצה בליגה.

בתוך כך, מנהלת הליגות לכדורגל קנסה היום (שני) את אחי נצרת בשל הפרת נהלי הקורונה ב-20 אלף שקלים בפועל ו-20 אלף נוספים על תנאי. במכתב ששלחה לקבוצה מהליגה הלאומית נכתב: "קבוצתכם קיימה היום משחק אימון נגד בני ריינה בניגוד מוחלט להנחיות משרד הבריאות למגפת הקורונה כפי שפורטו במכתבו של יו"ר המנהלת מ -7.1.2020 האוסרים במפורש קיום משחקים בין קבוצות שונות.

מזה קרוב לשנה צוות המנהלת עושה לילות כימים בניסיון להשיב את הענף לפעילות מלאה, לקיים את המשחקים כסדרם (תוך העמידה במלוא ההתחייבויות מול הזכיינים ונותני החסות) ומעל הכל - לאפשר את חזרת הקהל למגרשים.

אנו רואים בחומרה את הפרת הנחיות משרד הבריאות. בקיום משחק האימון, חשפתם את שחקני הקבוצה
להידבקויות וסיכנתם את המשך פעילות הקבוצה והליגה. ב-29.10.2020 אישר פורום הליגה הלאומית תמריץ של 150,000 שקל לכל קבוצה על עמידה בהנחיות משרד הבריאות למגפת הקורונה.

לאור ההפרה של ההנחיות, החלטנו להפחית לקבוצה 40,000 שקל מהתמריץ. מתוך התחשבות במצב הכלכלי בארץ, 20,000 שקל יופחתו בפועל ו-20,000 שקל יופחתו על תנאי עד לסיום העונה במקרה של הפרת נהלי קורונה. אנא הקפידו על ההנחיות בדקדקנות על מנת שנוכל להשלים את העונה במלואה".

מאהר חאמד, יו"ר המועדון, אמר לערוץ הספורט: "פישלנו בגדול ואני מתנצל. אני מקבל בהכנעה את הקנס שספגנו ואתנצל אישית בפני ארז כלפון".