הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ליאור ברקוביץ', הבן של, חתם בהפועל פ"ת

תירם ברעננה, לאלה בעכו. עדכוני ההעברות בליגה הלאומית

כתבי אתר ערוץ הספורט  11.02.21 - 19:46

תגיות: ליגה לאומית

חלון ההעברות של חורף 2020/21 היה מבין המטורפים שראינו בכדורגל הישראלי. זרים חדשים רבים נחתו, ליגיונרים חזרו, טריידים נרקמו וקבוצות ניסו לשדרג את הסגלים למרות כל הצרות של נגיף הקורונה. אבל לא רק בליגת העל ראינו שינויים מהסוג הזה - גם בלאומית. ביממה האחרונה של החלון קיבלנו גם כן די הרבה עדכונים, המיטב פה למטה.

הפועל פתח תקווה של אייל ברקוביץ' ביצעה לא מעט שינויים מעניינים, כאשר במוקד המועדון צירף את הבן של כוכב העבר, ליאור ברקוביץ'. כמו כן, גם ענר שכטר הגיע לקבוצה לצד יה יה מלדג'ה, הקשר בן ה-23 שפתח את העונה בהפועל חדרה. מלדג'ה השתייך לסגל הנבחרת הצעירה של חוף השנהב. השחקן צפוי לנחות בשבוע הבא מחוף השנהב לאחר שיתקבל האישור.

כמו כן, מוליכת ליגת המשנה, הפועל ירושלים, הודיעה החתימה את הקשר אוהד רבינוביץ', שהחל את העונה בהפועל רמת גן. אופיר בנבנישתי הושאל להפועל אום אל פאחם עד תום העונה, גם כן מרמת גן. מנגד, אצל האורדונים חתם בר ירוחם. עוד מעבר מעניין הוא של דודי תירם, שחתם בהפועל רעננה לעונה וחצי.

אחת מפיסות החדשות הגדולות של היום בליגה היא הגעתו של מהראן לאלה, שחתם לעונה אחת בהפועל עכו. לאתר הרשמי אמר החלוץ הוותיק: "נפלה בחלקי זכות גדולה להצטרף למועדון הפועל עכו. שמעתי על המועדון רק דברים טובים, וההחלטה להגיע לכאן היתה מאוד קלה. אין ספק שאני מגיע לקבוצה שעד עכשיו עושה עונה יפה, והמטרה שלי להביא את הניסיון שלי בכדורגל כדי לעזור למועדון לעמוד במטרות שלו עד לסיום העונה".