הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חוזר הביתה: אלירן עטר סיכם עקרונית בבני יהודה ויחתום לשנתיים

אחרי 11 שנים, החלוץ ילבש כתום וירוויח 300 אלף דולר למשך כל התקופה. זוהי תהיה הפעם הראשונה שישחק בלאומית וינסה להשיב את מועדון נעוריו לקדמת הבמה של הכדורגל הישראלי

תומר לוי
תומר לוי  13.07.21 - 22:55
תחילת כתבה

אלירן עטר יסגור מעגל בבני יהודה כשישוב לשכונת התקווה אחרי 11 שנים, כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט. החלוץ בן ה-33 סיכם היום (שלישי) עקרונית לשנתיים והוא צפוי לחתום 300 אלף דולר בכל התקופה. מחר הצדדים יערכו פגישה סופית כדי לסגור סופית את המעבר.

כזכור, חלוץ בית"ר ירושלים בעונה החולפת, שכבש 11 שערי ליגה, לא זכה להארכת חוזה והפך לשחקן חופשי. כעת, עטר צפוי לשחק בעונה הבאה בליגה הלאומית במדי קבוצת נעוריו במדיה עשה את הצעדים הראשונים בין השנים 2004-2010.

עטר הוא אולי גדול השחקנים שיצאו מבני יהודה במילניום הנוכחי. הילד שגדל בשכונת התקווה ערך את הופעת הבכורה שלו בבני יהודה בגיל 17, ושיחק שש שנים בקבוצה הבוגרת עד שעבר למכבי תל אביב בקיץ 2010. מאז הספיק לשחק בריימס הצרפתית, במכבי חיפה ובבית"ר ירושלים - קבוצתו האחרונה בקריירה.

הקבוצה של יוסי אבוקסיס החתימה עד כה את ירדן אבוחצירה ועומר בוארון, ובגזרת הזרים השאירה את פדרו קמפוס. לצידם, הקפטן דן מורי יישאר לעונה נוספת וכמוהו גם סתיו פיניש, שי מזור, סגס תאמבי, רועי בן שמעון, אבישי כהן ובשלב זה גם עמית זנטי וניב זריהן. רן קדוש, שחתם לאחרונה, יהיה השוער הראשון.