הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלירן עטר חתם בבני יהודה לשנתיים

אחרי 11 שנים, החלוץ ילבש כתום וירוויח 300 אלף דולר למשך שנתיים. זו תהיה הפעם הראשונה שישחק בליגה הלאומית וינסה להשיב את מועדון נעוריו לקדמת הבמה של הכדורגל הישראלי

תומר לוי
תומר לוי  15.07.21 - 13:30

אלירן עטר סגר מעגל בבני יהודה. החלוץ שב לשכונת התקווה אחרי 11 שנים, כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט. החלוץ בן ה-34 הגיע היום (חמישי) לשכונת התקווה וחתם על חוזה לשנתיים. הוא צפוי להרוויח 300 אלף דולר בכל התקופה.

כזכור, חלוץ בית"ר ירושלים בעונה החולפת, שכבש 11 שערי ליגה, לא זכה להארכת חוזה והפך לשחקן חופשי. כעת, עטר ישחק בעונה הבאה בליגה הלאומית במדי קבוצת נעוריו איתה עשה את הצעדים הראשונים בקריירת הבוגרים שלו בין השנים 2004-2010.

עטר הוא אולי גדול השחקנים שיצאו מבני יהודה במילניום הנוכחי. הילד שגדל בשכונת התקווה ערך את הופעת הבכורה שלו בבני יהודה בגיל 17, ושיחק שש שנים בקבוצה הבוגרת עד שעבר למכבי תל אביב בקיץ 2010. מאז הספיק לשחק בריימס הצרפתית, במכבי חיפה ובבית"ר ירושלים - קבוצתו האחרונה.

הקבוצה של יוסי אבוקסיס החתימה עד כה את ירדן אבוחצירה ועומר בוארון, ובגזרת הזרים השאירה את פדרו קמפוס. לצידם, הקפטן דן מורי יישאר לעונה נוספת וכמוהו גם סתיו פיניש, שי מזור, סגס תאמבי, רועי בן שמעון, אבישי כהן ובשלב זה גם עמית זנטי וניב זריהן. רן קדוש, שחתם לאחרונה, יהיה השוער הראשון.

עטר אמר לאחר החתימה: "אין ספק שמדובר באחד הרגעים הכי מרגשים בקריירה שלי. החולצה הכתומה, המגרש בשכונה, ההופעה הראשונה כשחקן בוגרים הם רגעים שבנו ועיצבו את הקריירה שלי והאישיות שלי ומבחינתי לחזור לכאן, זה לחזור הביתה במלוא מובן המילה. אני מגיע רעב ועם תשוקה גדולה להחזיר את המועדון למקומו הטבעי ומעל הכל אני כבר לא יכול לחכות לפגוש את הקהל הכתום, שהייתי חלק ממנו בילדותי. אין כמו בבית".

הבעלים ברק אברמוב אמר: "אני שמח שהצלחנו להחזיר את אלירן הביתה. כולם יודעים ומכירים את החיבור של אלירן למועדון, לשכונה ולקהל ואנו מאמינים שיחד איתו נוכל לצאת לדרך חדשה שכולנו תקווה שתסתיים עם חזרה לקדמת הבמה. אבל בשביל שזה יקרה כולם, כולל כולם יצטרכו לעבוד קשה ולהיות מחויבים למטרה".