הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ערעור איכסל נדחה, הפועל פ"ת בדרך ללאומית

האדומים לומדים את פסק הדין וביקשו צו מניעה בכדי לשקול ערעור לעליון. המלאבסים התבקשו להתייצב למחזור הפתיחה של גביע הטוטו מול רמת השרון

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  04.08.21 - 13:30

תגיות: ליגה לאומית

תחילת כתבה

האם הפועל פתח תקווה בדרך חזרה לליגה הלאומית? כפי שפרסמנו כאן באתר לראשונה, ושלושה ימים אחרי שבית הדין של ההתאחדות הודיע להפועל איכסל על ירידתה לליגה א', ערעורה של הקבוצה נדחה היום (רביעי) על ידי השופט גרשון גונטובניק. כעת, לאיכסל נותרה זכות ערעור אחרונה לבית המשפט העליון ונכון לעכשיו, הפועל פתח תקווה תשוב ללאומית על חשבונם של האדומים שיירדו לליגה א'.

באיכסל לומדים כרגע את פסק הדין ויחליטו האם לערער, שכן ערעור לבית הדין העליון עולה 60,000 ש"ח. כרגע, במועדון ביקשו מבית המשפט צו מניעה בכדי לשקול את הערעור לעליון. בהתאחדות לכדורגל משוכנעים שצו המניעה לא יתקבל ולכן הפועל פתח תקווה התבקשה להתכונן למחזור הראשון בגביע הטוטו של הליגה הלאומית שיתקיים מחר מול רמת השרון.

"לאחר שקילה מצאתי לדחות את הבקשה", כתב השופט גונטובניק בהחלטה. "אני מבין היטב את התחושות של המבקשת. מדובר בקבוצה שמבחינת ההישגים הספורטיביים נמצאה במקום טוב יחסית בליגה, והנה היא מוצאת את עצמה יורדת ליגה כתוצאה מבעיות בגין התנהלות כספית. יחד עם זאת, קיים קושי בהתנהלות של המבקשת".

הפועל פתח תקווה פרסמה בהודעה רשמית: "מועדון הכדורגל הפועל פתח-תקוה שמח להודיע כי הקבוצה הבוגרת תשחק במסגרת הליגה הלאומית, לאחר שערעורה של איכסל נדחה ע"י בית המשפט המחוזי. הקבוצה תארח מחר באצטדיון ראש הזהב את הפועל רמת השרון במסגרת גביע הטוטו".