הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סופית: הפועל פתח תקווה תשחק בלאומית

עוד טוויסט: איכסל הציגה בטוחות שנבדקו ולא עברו. באהא חליל: "באנו עם כל הכסף. סיגלית סייג לא רצתה לרדת מהעץ". הבקרה: "הגיעו עם שיקים במקום ערבויות". ההתאחדות: "צו המניעה פקע"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  09.08.21 - 12:33
תחילת כתבה

אחת הסאגות הגדולות בלאומית הגיעה לסיומה. הבטוחות שהציגה הפועל איכסל הבוקר (שני) לבקרה התקציבית נבדקו ולא אושרו מכיוון שאינן מהוות כסף נזיל. המשמעות: הפועל פתח תקווה נשארת בליגה הלאומית, איכסל יורדת לליגה א'.

אז מה באמת קרה? איכסל הגיעו עם בטוחות של 2 מיליון ש"ח לפני השעה 12:00 כפי שהצתוו על ידי בית המשפט העליון, אבל בהתאחדות בדקו והכסף אותו איכסל הציגה אינו נזיל ולכן לא יכול לשמש כערבויות. בעקבות כך, הפועל פ"ת תשחק בלאומית ואיכסל תרד לליגה א'. גורמים בבקרה הוסיפו כי אנשי איכסל באו עם 1.3 מיליון ש"ח מזומן ועוד 700 אלף ש"ח מהבטוחות של שנה שעברה ולכן אלו לא התקבלו.

לאחר מכן, באיכסל סירבו להרים ידיים והגישו בקשה לבית המשפט המחוזי לקבוע שהם עמדו בהחלטת בית המשפט העליון, אלא שהאחרון דחה אותה וכעת האפשרות האחרונה של הקבוצה היא לבקש רשות לערער לבית המשפט העליון.

באהא חליל, יו"ר הפועל איכסל בתגובה: "באנו עם כל הכסף. סיגלית סייג (יו"ר הבקרה התקציבית) לא רצתה לרדת מהעץ". בבקרה הסבירו: "איכסל הגיעו עם שיקים במקום מזומן או ערבויות".

ההתאחדות לכדורגל: "בהתאם להחלטת הרשות לבקרה תקציבית, הפועל איכסל לא עמדה בהחלטת בית המשפט העליון וצו המניעה פקע".