הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

טען לפציעה ושיחק בהפועל עפולה: נהוראי יפרח מסתבך

חשיפה: החלוץ המושאל ממכבי חיפה שוחרר מנבחרת הנוער, ויומיים לאחר מכן עלה מהספסל מול רמת השרון. כעת הוא עלול לסיים את דרכו בנבחרות הצעירות

רז זהבי
רז זהבי  02.09.21 - 23:11
תחילת כתבה

ייצוג הנבחרת הוא יעד אליו שואף כמעט כל כדורגלן, אבל מתברר שיש כאלה שלא ממש נלהבים לעשות זאת. כוכב הפועל עפולה ונבחרת הנוער נהוראי יפרח היה אמור לצאת לפני יומיים למשחקי הידידות של ישראל באלבניה, אבל ביקש להשתחרר בשל פציעה וכעת עלה לשחק במשחק הליגה של קבוצתו מול הפועל רמת השרון.

אז מה קרה? לאחר ההפסד של עפולה 2:1 לאחי נצרת בשני, ביקש יפרח להשתחרר מנסיעת הנבחרת בטענה שהוא פצוע ויידע גם גל אלברמן, המנהל הספורטיבי של מכבי חיפה, ממנה מושאל. אלברמן פנה למאמן נבחרת הנוער של ישראל, אופיר חיים, הופנה ליילה חוס ולבוני גינצבורג, המשנה למנהל המקצועי, שביקשו לבדוק את הנושא.

יפרח הגיע לבדיקה אצל דוקטור לזר, רופא הנבחרת, אשר העביר לחוס דיווח ולפיו השחקן פצוע בשריר הירך האחורי, הוא לא יכול לשחק תקופה ממושכת ויש לשחרר אותו מהמסע. בנבחרת הבינו שמדובר בפציעה שתשבית את השחקן והחליטו להיענות לבקשה, אלא שלפתע עלה מהספסל מול רמת השרון.

כעת ישנו הלם מוחלט בהתאחדות ובנבחרת ומתכוונים לטפל בנושא בחומרה. יפרח, שנחשב לאחד מכוכבי העתיד של הכדורגל הישראלי עלול לסיים את דרכו בנבחרות הצעירות בצורה מאכזבת במיוחד.

מעפולה נמסר בתגובה: ""הבהרה בנושא נהוראי יפרח: השחקן הגיע לבוקר ההתכנסות של הנבחרת משם שוחרר על ידי רופא ממשחק הידידות של הנבחרת. ביממה האחרונה, עבר השחקן בדיקות מקיפות מהן עולה כי הוא כשיר למשחק ואינו סובל מקרע. ההחלטה לשתפו הייתה של הצוות המקצועי ורק לאחר קבלת תוצאות הבדיקה. נהוראי אוהב את הנבחרת והוא גאה להיות חלק ממנה".