הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אוהדי בני יהודה מחו. אבוקסיס: "אני לא מתכוון להתפטר"

הצרות בשכונה מחריפות אחרי ההפסד 1:0 לכפ"ס. מאמן הקבוצה הודיע שלא יעזוב ("מבין את האוהדים, אבל לא אוותר"), השחקנים עזבו מלווים במאבטחים. יצחק: "עם כסף לא עולים ליגה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.10.21 - 20:55

בווידאו: עימות מכוער בין ישראל זגורי לאוהדי בני יהודה

תקראו לזה אפקט הירידה לליגה הלאומית או סתם יכולת חלשה, אבל הבעיה של בני יהודה רק הולכת ומחריפה. הקבוצה מהשכונה ספגה הערב (שני) הפסד נוסף, הפעם 1:0 דרמטי מול הפועל כפ"ס, היורדת השנייה ללאומית. אוהדי הקבוצה, כצפוי, לא אהבו זאת והמשיכו במאבק נגד המאמן, יוסי אבוקסיס, שספג קריאות "תתפטר" בסיום. בנוסף, השחקנים נאלצו לצאת בליווי משטרתי לאחר המשחק, כאשר ישראל זגורי נקלע לעימות עם האוהדים.

יוסי אבוקסיס אמר בסיום: "לא רק לא נעים, זה נורא להפסיד משחק כזה. לא יודע אם הגענו לנצח, אבל בטח לא להפסיד. יש משהו בתקופה הזו שאנחנו לא מצליחים לצאת ממנו. הם כבשו בדקה האחרונה למרות שהיה משחק מאוזן בסך הכל, אבל בטח לא צריך להפסיד את המשחק. מעודד לאור היכולת? היכולת הייתה קצת יותר טובה. אנחנו בחיסרון של נקודות, השחקנים נתנו הכל, אבל זו תקופה כזו. יש דברים טובים, אבל מאוד מאוכזב כי הליגה בורחת לנו".

על קריאות ה"תתפטר" הצורמות, אמר אבוקסיס: "אני לא מתכוון להתפטר ולא מתכוון לוותר, אני לא האיש הזה. אני מבין את הקהל, הם רוצים הצלחה ואנחנו כרגע לא מצליחים, זה מובן".

גיל יצחק, כובש שער הניצחון לכפ"ס ומי ששיחק בשכונה בעברו, התייחס לקריאות של אוהדי בני יהודה נגדו: "זה טבעי, אני משחק נגדה. יש לנו מטרה לעלות ליגה, זה עוד ניצחון חשוב, הפנים הלאה. יש לבני יהודה תקציב שהוא פי 3 משאר הליגה, אבל עם כסף לא עולים ליגה. שמח שהבאנו הכל היום, שמח. אם שתינו נעלה? אהיה אשמח כפליים".

צפו: אוהדי בני יהודה קוראים לאבוקסיס להתפטר >>