הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"גישה מחורבנת": מה באמת קורה בבני יהודה?

זעם על השחקנים: "חושבים שמחכות להם קבוצות בליגת העל, אם ימשיכו ככה, בשנה הבאה הם לא יצליחו לגרד גם 8,000 שקל בחודש". "גם אבוקסיס אשם, אבל אין מאמן טוב ממנו בחוץ"

תומר לוי
תומר לוי  12.10.21 - 12:00
תחילת כתבה

עם סגל השחקנים היקר בליגה, ועם יוסי אבוקסיס על הקווים, כולם ציפו שבני יהודה תטייל העונה בליגה הלאומית. דומה שגם מי שחזה שאולי הדרך לא תהיה כל כך קלה, לא יכל לדמיין את פתיחת העונה המסוייטת של הכתומים, שהשיגו 5 נקודות בלבד ב-7 מחזורים.

אחרי ההפסד אתמול (שלישי), להפועל כפר סבא 1:0, הרביעי של בני יהודה העונה, אפשר להגיד שהקבוצה פשוט מרוסקת: "הקבוצה נבנתה לא נכון. יש כאן אוסף של שחקנים שחושבים שהם צריכים לשחק בליגת העל ולא בלאומית, וככה זה נראה. זאת הגישה הכי מחורבנת שיש", ניסו להסביר במועדון והוסיפו: "אתה פוגש שחקנים צעירים שלא מפסיקים לרוץ ואתה חוטף כאפה ממשחק למשחק".

נראה שאף אחד לא יוצא נקי מאשמה, גם לא המאמן יוסי אבוקסיס וגם לא ההנהלה. "היה צריך לחפש טוב ולהביא זרים כדי לחזק את הקבוצה. לא חיפשו מספיק בקיץ וזאת התוצאה". גורם נוסף מסביר: "כרגע כולם מרוסקים מהמצב. גם יוסי מרוסק. ברור שהוא גם אשם וגם בתקופה רעה, אבל אין מאמן בחוץ יותר טוב ממנו. נמשיך הלאה וננסה לתקן".

בקבוצה מאוכזבים ממספר גדול של שחקנים, במיוחד בכל מה שקשור לשחקני התקפה. למעט אלירן עטר, אף אחד לא מספק מספרים: "השחקנים לא מבינים איפה הם נמצאים. הם לא רצים והם חושבים שמחכות להן קבוצות בליגת העל. אם ימשיכו ככה, בשנה הבאה הם לא יצליחו לגרד גם 8,000 שקל בחודש".