הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמית: אורי גוטמן פוטר מכפר סבא

כפי שפורסם לראשונה, המאמן סיים את דרכו בקבוצה מהמקום ה-6 בלאומית

רז זהבי
רז זהבי  05.01.22 - 15:28

כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, אורי גוטמן פוטר היום (רביעי) מהפועל כפר סבא, שמדורגת במקום השישי בליגה הלאומית. כזכור, הסאגה בין המאמן לבין הירוקים נמשכת כבר מספר שבועות וכעת, כצפוי, היא הגיעה לסיומה עם פרידה בין שני הצדדים. 

הכונבוים, גוטמן ושי ברדה - סלט המאמנים

בקבוצה כבר החלו לעבוד על מחליף, וכפי שפורסם הם מעוניינים בירון הוכנבוים, שפוטר לפני זמן קצר מנוף הגליל. המנהל הטכני של כפר סבא, רועי כהן, נפגש כבר אתמול בערב עם הוכנבוים והציע לו חוזה לעונה וחצי. בכפ"ס פנו והציבו לו תנאי, שיסדיר את עניינים בשעתיים הקרובות ויתמנה מיידית למאמן הקבוצה.

הירוקים, שפתחו את העונה בצורה טובה, כבר היו בפסגת הליגה הלאומית עד לפני חודשיים, אך בזמן האחרון נכנסו לתקופה רעה ואיבדו את המקום. בתשעת מהמחזורים האחרונים הצליחה כפר סבא להשיג ניצחון ליגה אחד בלבד.

תגובת גוטמן: "אני מודה להנהלת כפר סבא על ההזדמנות לאמן את הקבוצה. לצערי, פערים גדולים בהשקפה ובציפייה גרמו לפרידה. משאיר חדר הלבשה חזק ומאוחד וקבוצה שנמצאת 4 נק' מהמקום ממנו עולים לליגת העל. אני רוצה להודות לארגון האוהדים העורק הירוק שתמך בקבוצה בכל עת. מאחל בהצלחה גדולה למועדון הכדורגל הפועל כפר סבא".

תגובת, מנכ"ל הקבוצה, עידן שום: "עם הירידה לליגה הלאומית, ביצענו שינוי גדול בסגל השחקנים, החתמנו מאמן בחוזה ארוך טווח והגדרנו את מטרות המועדון לעונה הקרובה, דרך קידום שחקנים צעירים ומוכשרים, בשילוב ניהול כלכלי נכון, מתוך אמונה שהדרך הזו תביא לתוצאות טובות על כר הדשא. החלטנו היום לבצע שינוי לא פשוט, מקצועית וכלכלית, על מנת לעמוד במטרות שהצבנו. זה גם המקום להודות לאורי גוטמן".