הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לא חיכה הרבה: ירון הוכנבוים חתם בכפ"ס

כפי שנחשף, המאמן מצא עבודה חדשה פחות מיממה אחרי שפוטר מנוף הגליל

רז זהבי
רז זהבי  06.01.22 - 11:03

ממשיך משחק הכיסאות בכדורגל הישראלי. לא חלפו 24 שעות מהודעת הפיטורים מנוף הגליל, ולירון הוכנבוים יש כבר עבודה חדשה. המאמן חתם לעונה וחצי בהפועל כפר סבא מהליגה הלאומית וינסה להוביל אותה חזרה לליגת העל, כפי שנחשף כבר אתמול בערוץ הספורט.

כזכור, אתמול (רביעי) נפגש הוכנבוים עם המנהל המקצועי של הפועל כפ"ס רועי כהן, בניגוד לדעתה של הפועל נוף הגליל, מה שהוביל בסופו של דבר לפיטורים שלו מהקבוצה. באותה עת החליטו במועדון מהשרון להיפרד מהמאמן, אורי גוטמן, בגלל חילוקי דעות מקצועיים.

נוף הגליל כבר הספיקה להודיע אתמול על מינויו של שי ברדה כמחליפו של הוכנבוים, וכעת גם לכפ"ס יש מאמן - הוכנבוים. המהלך שהתחיל להירקם עם הפרסום אתמול, יצא לפועל.

שוב הוכח כי המאמן הישראלי הוא האחרון בשרשרת המזון וכמו עלה נידף ברוח, יום אחד הוא במקום אחד, ומיד לאחר שהוא מפוטר, מוצא את עצמו במקום אחר. כעת מעניין יהיה לראות אם שתי הקבוצות ישיגו את המטרות שהציבו לעצמן העונה. נוף הגליל - להישאר בליגת העל והפועל כפ"ס - לעלות אליה.

לאחר החתימה אמר הוכנבוים: "זהו רגע שמח עבורי, רציתי להיות פה, מועדון בעל עבר מכובד ומסורת בכדורגל הישראלי. אני מודה על האמון. מצפה להתחיל לעבוד ויותר מזה להיפגש עם הקהל הירוק בלויטה".