הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קרלוס גרסיה מונה למאמן בית"ר ת"א/בת ים

מינוי מפתיע לקבוצת הבת של מכבי ת"א בלם העבר יעמוד על הקווים במקומו של סבן ויאמן לראשונה בקריירה קבוצת בוגרים. שימש בתור עוזרו של ג'ורדי קרויף בזמן שאימן את הצהובים ואת צ'ונגצ'ינג ליפאן

רז זהבי
רז זהבי  07.01.22 - 17:31

תגיות: קרלוס גרסיה

קרלוס גרסיה היה אחד מהשחקנים האהובים והבולטים במכבי תל אביב בעידן ג'ורדי קרויף וכעת הוא חוזר לישראל, תחת פיקוחה. בלם העבר מונה הערב (שישי) במפתיע למאמנה של בית"ר תל אביב/בת ים, קבוצת הבת של הצהובים ויעמוד על הקווים כבר במשחק הבא מול אדומים אשדוד בעוד עשרה ימים.

גרסיה נשאר בקשר הדוק עם אנשי מכבי ת"א והגיע לביקורים בישראל באופן קבוע. בבית"ר ת"א/בת ים החליטו למנות מאמן שיוכל לסייע להם במאבקי התחתית ולהציל אותם מירידה לליגה א' ומקווים שהנסיון והמנהיגות של בלם העבר תשפיע.

הקשר הראשון של גרסיה לישראל היה בקיץ 2012, אז הפך לאחד משחקני הרכש הראשונים של מכבי ת"א בעידן ג'ורדי קרויף. הבלם הספרדי זכה עם הצהובים בשלוש אליפויות רצופות, בגביע המדינה ובגביע הטוטו ופרש במדי אלאניספור הטורקית אליה עבר ב-2016.

מספר חודשים לאחר פרישתו, קרלוס גרסיה חבר מחדש לקרויף כשההולנדי אימן את מכבי ת"א והוא שימש כעוזרו. לאחר מכן עזב בלם העבר לסין יחד עם קרויף, שאימן את צ'ונגצ'ינג ליפאן ובהמשך גם היה חלק מצוות האימון שלו בקדנציה הקצרה מאוד באקוודור. כעת, הוא יאמן לראשונה קבוצת בוגרים וייכנס לקלחת הרותחת של הליגה הלאומית.