הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בלחיצת יד: נסגרה העברת יצחק לא.א. פאחם

החלוץ ישחק היום במדי כפ"ס ויעזוב. הירוקים: "נחתום רק אם נמצא חלוץ אחר"

רז זהבי
רז זהבי  28.01.22 - 13:11
(מאור אלקסלסי)
(מאור אלקסלסי)

תגיות: ליגה לאומית

פרסום ראשון: חלוץ הפועל כפר סבא, גיל יצחק, יעבור בתחילת השבוע מהקבוצה מהשרון להפועל אום אל פאחם, כך נסגר בפגישה שהתקיימה בשעות האחרונות בין אחמד אבולעם, יו"ר אום אל פאחם, לבין משה קצב, מנכ"ל הפועל כפ"ס.

למרות שהעסקה נסגרה בלחיצת יד, יצחק ישחק היום (שישי) במדי הפועל כפ"ס וזאת לבקשתו של המאמן ירון הוכנבוים ולנוכח שחרור של שחקנים רבים מכפ"ס בשבוע האחרון - לרבות החלוץ עומר בוארון.

הנהלת אום אל פאחם נענתה בחיוב לבקשת כפ"ס שלא לחתום בשלב זה על העסקה ולסכם את הדברים בלחיצת יד. אום אל פאחם תשלם לכפ"ס 50 אלף ש"ח, יצחק ירוויח באום אל פאחם כ-25 אלף ש"ח ועוד כ-100 אלף ש"ח עבור מענק עליה. באום אל פאחם העדיפו לשלם עבור העסקה ולא לשחרר מהמועדון שחקנים כמו סמאדיה או טימור אביטן.

גיל יצחק כבר ביקש לפני שלושה שבועות לעזוב את כפ"ס, ובקבוצה ניסו בכל דרך לשכנע אותו להישאר - אבל בסופו של דבר, לדברי אנשי אום אל פאחם, הפגישה סללה את דרכו לקבוצה.

באום אל פאחם רוצים גם את עידן שמש, וכבר סיכמו עם סוכנו - אבל זה תלוי בהפועל ירושלים. באום אל פאחם בונים על זה שבן אז'ובל יעבור לבירה ושמש ישוחרר. בנוסף, ובכדי לשדרג את המועדון, מונה אילן יבלוקובסקי (יבלו), מנהל האיצטדיון בנתניה, כאחראי על סיום העבודות באיצטדיון השלום החדש באום אל פאחם - שיכיל כ-10 אלף מקומות ועל פי התכנון, אמור להיפתח בתחילת העונה הבאה.

כזכור, ראש העיר באום אל פאחם הודה לאחרונה כי העבודות יתעכבו בשל תכנון לקוי ולפי כך למרות כל ההצהרות, האיצטדיון לא יפתח העונה וכחלק מהפקת הלקחים - מונה יבלוקובסקי לתפקיד.

בא.א.פאחם אישרו את הפרטים ובכפר סבא ביקשו להוסיף: "העסקה אומנם סוכמה אבל נחתום לגיל יצחק על שחרור רק אם נצליח להביא חלוץ בכיר במקומו של גיל יצחק וגם בא.א.פאחם יודעים את זה".