הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עימות קשה בין ברק לוי לקופר. תלונה תוגש?

שוער ומנכ"ל רעננה נמצאו על סף תגרה אלימה. הסיפור המלא בפנים

רז זהבי
רז זהבי  06.03.22 - 18:56

פרסום ראשון. הפועל רעננה מסובכת בתחתית הליגה הלאומית, אבל נכון לעכשיו מתעסקת בתקרית חמורה שמשאירה זאת בצד. היום (ראשון) נרשם ריב קשה בין השוער ברק לוי למנכ"ל גיל קופר, שכמעט אף הפך לעימות פיזי, ועלול להוביל לסיום דרכו במועדון. הוא, כמובן, יוזמן לשימוע במועדון בעקבות התקרית החריפה.

אז מה קרה? לוי הופיע לאימון רעננה, ולאחר שיחה עם מאמן השוערים שעסקה בכשירותו הפיזית, הוא עזב את מתחם האימונים. במהלך הנסיעה יצר לוי קשר עם קופר ובין השניים התפתחה שיחה סוערת שגלשה לפסים אישיים.

מיד לאחר לוי חזר נסער למתחם, זרק מספר מילים קשות למאמן אלי כהן ונכנס זועם לחדרו של המנכ"ל. השניים עמדו על סף עימות פיזי ונצמדו ראש בראש. שחקני הקבוצה שנזעקו למקום הצליחו להפריד ולמנוע תגרת ידיים.

"בשעה האחרונה אני מתייעץ עם עורכי הדין של המועדון ועם חברים בהנהלה ונקבל החלטה משותפת גם באשר המשך דרכו של ברק לוי ברעננה וגם אפשרות להגשת תלונה", מסר קופר. "בשלב זה הוא עדיין עובד שלי ויש בינינו יחסים של עובד-מעביד ולכן נקבל את כל ההחלטות הדרושות על פי החוק, נזמן את לוי למועדון ונודיע לו על ההחלטות שקיבלנו לגביו".

מרעננה נמסר: "הבוקר התרחשה תקרית חמורה במועדון, המועדון מגנה בכל צורה אלימות ולא ייתן לזה פתח. המועדון לא ייתן לשום דבר להסית את המטרה שהיא להישאר בליגה".