הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"עדיף שאברמוב יבדוק איך הוא ריסק מועדון"

מקורביו של עטר תוקפים: "מחפש אשמים אחרי שגרם לקהל לאבד אמון"

תומר לוי
תומר לוי  10.05.22 - 16:22

תגיות: אלירן עטר

באופן חסר תקדים, ברק אברמוב תקף ב"5 באוויר" את אלירן עטר, השחקן הכי בכיר בסגל של הכתומים. החלוץ עצמו סירב להגיב לאמירות הקשות של הבעלים, אך בסביבתו עלו להתקפה נגדית.

"זה מצער שאברמוב בוחר להתעסק באלירן ולחפש אשמים במצב במקום להתעסק באיך להחזיר את בני יהודה למקום הראוי לה", מקורב לאלירן עטר תקף, "עדיף שייבדוק איך מועדון מפואר כזה מביא 50 אוהדים למשחק והקהל איבד אמון בקבוצה ובמערכת".

דבריו של עטר מגיעים אחרי אמירות קשות של ברק אברמוב ב"5 באוויר": "לפני חודש וחצי אלירן עטר הודיע שהוא פצוע ולא יכול לשחק. בבדיקות של הצוות הרפואי הם אמרו שהוא לא יכול לשחק. כיבדנו את זה, אבל אחרי שבוע שהוא היה פצוע העברנו אותו לביטוח לאומי ולקבל את המשכורת שלו משם. הוא ביים פציעה, ומבחינתו זה חמור מאוד. הוא סירב ללכת לצילום למרות שביקשנו ממנו, ומבחינתנו ברגע שהוא הודיע פתאום שהוא לא פצוע ברגע שאמרנו לו ללכת לביטוח לאומי, אז נגמר הסיפור. זה עצוב מאוד ששחקן ברמה שלו הגיע לקבוצה כדי למשוך את הזמן ולקחת כסף מברק אברמוב. גם אני יודע להתנהל בצורה משפטית כזאת או אחרת".

"ב-7 באפריל עד ה-31 בחודש הוא לא התאמן בגלל שהתלונן על כאבים. ב-31 לחודש אמרנו לו שהוא יקבל את הכסף מביטוח לאומי, כשהוא הבין שהוא צריך להתנהל מול ביטוח לאומי כדי לקבל את המשכורת שלו, אז פתאום הוא אמר שהוא כן יכול לשחק. זה נראה לכם הגיוני? אני הבנתי שהוא מביים פציעה, ומי שהולך נגד המערכת, לא מגיע לו להיות חלק מהקבוצה. הוא חשב שהוא הולך לקאנטרי".