הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לאחר 4 חודשים בלבד: כפ"ס תפרד מהוכנבוים

פרסום ראשון: למאמן חוזה לעוד עונה, בירוקים מעדיפים לפצות. הסיפור המלא

רז זהבי
רז זהבי  13.05.22 - 15:46

על פי חוזה העסקתו של המאמן ירון הוכנבוים בהפועל כפר סבא, לירוקים ניתנה הזכות להודיע למאמן עד יום ראשון הקרוב האם האופציה שיש לו בחוזה ממומשת או לחילופין המועדון יעדיף לשלם לו פיצויים של חודשיים ועבודתו תופסק. בכפר סבא החליטו "לחתוך" את הוכנבוים וביום ראשון אמורים להודיע לו את זה באופן סופי ופורמלי ולהזמין אותו לגמר חשבון.

כשהוכנבוים הצטרף לכפר סבא בתחילת חודש ינואר הוא היה משוכנע שהפלייאוף מסתיים רק היום והטעות הזאת גרמה לכך שהוא לא יכול היה לשבת למו"מ או לחתום במועדון אחר מחשש לסכן את הפיצוי מכפר סבא. בשורה התחתונה, הוא פיספס שבוע, אבל בשבוע הבא זה כבר לא יעצור אותו מלחתום בתחנה הבאה על פי סדר העדיפויות הזה - מנהל מקצועי/מאמן שותף בריינה, מנהל מקצועי במחלקת הנוער של הפועל חיפה כשגם על אופציית האימון בא.א.פאחם מקורביו לא מתכוונים לוותר בקלות למרות שאלדד שביט כבר חתום במועדון על זכרון דברים כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט.

הוכנבוים מסיים שנה קשה במהלכה נכשל בנוף הגליל וגם בכפר סבא אבל עדיין הוא נחשב למאמן מוערך בליגה הלאומית. ומה צופן העתיד לכפר סבא? לאחר עוד שנה קשה של ריבים, חילוקי דעות עם מאמנים, פיטורים וכישלון מקצועי, בכפר סבא איבדו אמון לחלוטין בכל צמרת המאמנים לכאורה בלאומית. בשורה התחתונה, הבעלים עידן שום צפוי לקחת אחריות ופיקוד על הצד המקצועי כשהמועמד המוביל לעמוד על הקווים הוא עידן בראון, שפוטר במהלך העונה שחלפה מרמת השרון ולא חזר לאמן.