הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שחקני בני יהודה טוענים: "חייבים לנו כסף"

הכדורגלנים יצאו במכתב נגד ההנהלה. בין החותמים: עטר, רייכרט וזגורי. עמי גניש מונה למאמן השוערים של הזהובים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  20.06.22 - 12:58

אחרי אחת העונות החלשות בתולדות המועדון, המתח בבני יהודה ממשיך לעלות: שחקני הקבוצה פנו לארגון השחקנים, בטענה כי לא קיבלו את מלוא שכרם מעונת המשחקים החולפת. בין היתר, לטענתם, לא שולמו להם מענקים ופרמיות נקודות כפי שנחתם על פי ההסכם. בין החותמים על המכתב היו אלירן עטר, ישראל זגורי, בן רייכרט, תאמבי סגס ואמיר רוסתום. בארגון השחקנים בודקים את הנושא משפטית, ואת הדרכים כיצד להביא למיצוי החובות מול השחקנים.

כזכור, זו אינה הפעם הראשונה שיש מתיחות בגזרה שבין השחקנים לבין ההנהלה בראשותו של הבעלים, ברק אברמוב. במאי האחרון, אברמוב תקף את השחקנים ובראשם אלירן עטר: "לפני חודש וחצי אלירן עטר הודיע שהוא פצוע ולא יכול לשחק. בבדיקות של הצוות הרפואי הם אמרו שהוא לא יכול לשחק. כיבדנו את זה, אבל אחרי שבוע שהוא היה פצוע העברנו אותו לביטוח לאומי ולקבל את המשכורת שלו משם".

"הוא ביים פציעה, ומבחינתו זה חמור מאוד. הוא סירב ללכת לצילום למרות שביקשנו ממנו, ומבחינתנו ברגע שהוא הודיע פתאום שהוא לא פצוע ברגע שאמרנו לו ללכת לביטוח לאומי, אז נגמר הסיפור. זה עצוב מאוד ששחקן ברמה שלו הגיע לקבוצה כדי למשוך את הזמן ולקחת כסף מברק אברמוב. גם אני יודע להתנהל בצורה משפטית כזאת או אחרת".

מבני יהודה נמסר בתגובה: "כל התשלומים עבור משכורת חודש מאי שולמו לשחקנים באופן יחסי, שכן העונה הסתיימה ב-6 במאי. חלק מהשחקנים חתמו על ויתור על מענק הנקודות, כמענק במקרה של עלייה. במידה ויש שחקנים שטוענים שיש כנגדם חוב, הם מוזמנים לפנות למועדון ולשבת כדי לסגור את הנושא. בני יהודה לא תהיה חייבת כסף לאף שחקן".

בינתיים, בני יהודה צירפה לשורותיה את מאמן השוערים עמי גניש. המאמן שעזב את בני סכנין לאחר עונה אחת, הצטרף לקבוצה מהליגה הלאומית ויחליף את יעקב אסייג - אחד מהסמלים של המועדון.