הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מסתבך: פלס נטש לפני הסיום ובעט בספסל

גליל עליון שוקלת לשחרר את הפורוורד בגין עבירות המשמעת

עודד הלפרין
עודד הלפרין  11.04.18 - 13:07
הקבוצה הצפונית לפני החלטה. פלס (צילום: חן אזרן)
הקבוצה הצפונית לפני החלטה. פלס (צילום: חן אזרן)

תגיות: קורטני פלס

הנהלת גליל עליון שוקלת לשחרר את קורטני פלס, רגע לפני תחילת הפלייאוף בליגה הלאומית, לאחר עבירת משמעת חמורה במשחק אתמול מול קרית מוצקין. פלס בן ה-31 פתח את העונה הזאת בצורה טובה מאוד, אך בסדרת ההפסדים האחרונים נחלש, ויחד איתו גם הגיעה ההידרדרות של הגליל שסיימה את העונה במקום ה-6 ותפגוש ברבע גמר הפלייאוף את הפועל ב"ש, ללא יתרון ביתיות.

בשבועות האחרונים פלס סובל מבעיות אישיות, שאף גרמו לו להחמיץ את המשחק בשבוע שעבר מול מכבי רחובות. אתמול, חזר פלס למשחק הביתי מול מכבי קרית מוצקין, כאשר בצילומי המשחק אפשר לראות שאחרי איבוד כדור, כחמש דקות לסיום, פלס הוחלף, ירד לספסל, ומיד לאחר מכן נטש את המגרש והלך לחדר ההלבשה.
לפי גורמים שנכחו במגרש, עוד לפני שירד לחדר ההלבשה, ירק פלס על הרצפה ליד המאמן אבישי גורדון, ולאחר מכן בעט בספסל המחליפים. גם מנהל הקבוצה ועוזר המאמן שהלכו אחריו לא הצליחו לשכנעו לחזור אל הפרקט עד סיום המשחק.

למרות שמדובר בשחקן מרכזי בקבוצה, וגם כשמתחשבים בבעיות האישיות שהטרידו אותו לאחרונה, בגליל עליון רואים את המעשים של פלס כחציית קו אדום, בטח ובטח נוכח המאמצים שעשו כדי לעזור לו לאחרונה הקשיים האישיים בהם נתקל. אחר הצהריים הנהלת המועדון תקיים שימוע עם השחקן כאשר גורמים בקבוצה אמרו היום:
"אף אחד לא גדול יותר מהמועדון, וההחלטה שתתקבל היא אך ורק לטובת המועדון".