"לא יהיה בריא להישאר ליגה לא על המגרש"

צפו: סגן ראש העירייה, עופר לוי, על מצבה של בני הרצליה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.08.19 - 11:34
תחילת כתבה

נותרו שבועות ספורים לפתיחת עונת הכדורסל ואי ודאות שוררת סביב בני הרצליה. למרות הירידה לליגה הלאומית, במועדון עדיין מחפשים דרך להישאר בליגת העל, ולא על המגרש, ובינתיים עדיין לא הוחתמו מאמן או שחקנים חדשים.

סגן ראש העירייה ומחזיק תיק הספורט בהרצליה, עופר לוי, התארח ב"מגרש פתוח" וניסה להרגיע את האוהדים: "אני, ראש העיר ומנכ"ל העירייה ישבנו לפני שבועיים עם אופיר אקוניס ולני רקנאטי. הם לא ידעו להגיד לנו באיזו ליגה הם ישחקו. אנחנו יודעים מה יהיה התקציב אם זה יהיה בליגה השנייה. הגיע אליי ללשכה כ-20 אוהדים שרופים של הקבוצה, התלוננו על כמה דברים ואנחנו נצטרך להסיק מסקנות בתור עירייה".

לוי כבר מתכנן כמה צעדים אופרטיביים: "נכנסתי לתפקיד לפני שמונה חודשים ויש לי כוונה להכניס נציג של העירייה בהנהלה. הקבוצה מקבלת סכום לא מבוטל. אני לא חושב שתהיה התנגדות. אין לי שום דבר נגד אקוניס, אבל כל כולי להצלחת הקבוצה".

"התקציב יפחת בליגה הלאומית, אני לא רוצה לדבר על התקציבים. זה לא יהיה בריא ולא נכון להישאר ליגה לא על המגרש. עדיף שהקבוצה תבנה עצמה מחדש עם חבר'ה צעירים, מהרצליה אם אפשר, בתוספת זרים. לא יקרה כלום אם לא יעלו ליגה בשנה הראשונה. שתהיה לנו קבוצה שמחה, רעבה וצעירה", סיים לוי.