החתמה משמעותית: צ'וברביץ' הצטרף לנהריה

הסנטר יחזור לליגה הלאומית אחרי עשור בליגת העל. יהוא אורלנד מונה למאמן חבל מודיעין

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  11.07.21 - 20:42
תחילת כתבה

החתמה משמעותית לעירוני נהריה שתשחק בעונה הקרובה בליגה הלאומית: אלכס צ'וברביץ' מצטרף לקבוצה מעין שרה. הסנטר יחזור לליגה השנייה אחרי עשור בליגת העל. צ'וברביץ' שיחק בעונה החולפת במדי מכבי חיפה, שירדה ללאומית גם כן, בשורותיה הוא שימש גם כקפטן.

ב-28 משחקים רשם צ'וברביץ' 7.3 נקודות ו-4.3 ריבאונדים ב-13.4 דקות בממוצע למשחק. בעבר שיחק גם במדי מכבי אשדוד, מכבי ראשון לציון, הפועל ירושלים, ברק נתניה, הפועל חולון והפועל גלבוע/גליל.

מאמן הקבוצה שי סגלוביץ': "אני מאוד שמח שאלכס מצטרף למשפחת עירוני נהריה ויהיה חלק משמעותי בבניית הסגל לעונה הבאה, כשהמטרה הברורה היא לעלות ליגה. אני רוצה להודות להנהלת הקבוצה, שביחד ראינו לנגד עינינו את החשיבות הרבה בעמדת הגבוה הישראלי ונמשיך בבניית הסגל הכי חזק שניתן להרכיב לקראת העונה הבאה".

כמו כן, הפועל חבל מודיעין מינתה את יהוא אורלנד לעמדת המאמן. הוא אימן את הפועל עמק חפר בנוער וזכה עם הקבוצה בדאבל בעונה החולפת, וכן בליגה הארצית. עבור אורלנד תהיה זו ההזדמנות הראשונה כמאמן ראשי בליגה. הוא ייכנס לנעליו של נתי כהן, שהחליט לא להמשיך.

יוסי מזרחי, מנכ"ל חבל מודיעין: "אחרי שקיבלנו את ההודעה של נתי כהן על כך שלא ימשיך, חיפשנו מאמן שירצה להתקדם איתנו כמועדון שלב אחד נוסף. יהוא אורלנד, שעשה עבודה נהדרת בעמק חפר, היה שחקן ענק שהקבוצות שלו תמיד הצליחו, והוא מביא הרבה ווינריות לרצון לנצח. אנחנו בטוחים שיהוא יעזור לנו בכך ויוביל אותנו לעוד עונה נהדרת".