אולימפיאקוס פנתה לפארגו. מסינה בדרך לנבחרת טורקיה

אלופת אירופה מתעניינת באקס מכבי ת"א ששוחרר מקליבנלבד. המאמן האיטלקי המעוטר קרוב לסיכום וצפוי לאמן את טורקיה ביורובאסקט 2013

מערכת אתר ערוץ הספורט  31.01.13 - 17:48
פארגו במדי מכבי ת"א. ישחק מולה באירופה?
פארגו במדי מכבי ת"א. ישחק מולה באירופה?
תחילת כתבה

אולימפיאקוס, אלופת אירופה ומי שנאבקת על מכבי ת"א בבית בשלב הטופ 16 ביורוליג פנתה רשמית לג'רמי פארגו, אקס הצהובים. פארגו שוחרר לאחרונה מהקליבלנד קאבאלירס מה-NBA ומחפש קבוצה חדשה. בתוך כך, אטורה מסינה, המאמן האיטלקי המעוטר קרוב לסיכום כמאמן נבחרת טורקיה.

יחד עם פארגו האלופה מיוון פנתה גם לכריס קווין שהתחיל את העונה בולנסיה ועזב את הקבוצה בדצמבר. פארגו כזכור, הגיע למכבי ת"א בעונת 2010/11. אחרי עונה נהדרת בשורות הצהובים בה הפסידה מכבי ת"א בגמר היורוליג לפנאתינאיקוס וזכתה בדאבל בליגה בישראל ביקש פארגו לעזוב בעקבות שביתת השחקנים ב-NBA. אחרי סאגה לא קצרה בה שילם בסופו של דבר קנס על הפרת חוזה עזב פארגו לממפיס גריזליס ומשם עבר בטרייד לקליבלנד. כעת כאמור הוא עשוי לחזור לשחק באירופה וייתכן שיפגוש את האקסית המיתולוגית.

עוד באירופה, אטורה מסינה קרוב לסיכום כמאמן נבחרת טורקיה. המאמן האיטלקי הבכיר ששימש בשנה שעברה כיועץ בקבוצת הלוס אנג'לס לייקרס מה-NBA וחזר לקדנציה שנייה בצסק"א מוסקבה צפוי לאמן את הטורקים ביורובאסקט 2013 שייערך בקיץ.

בשנת 1997 זכה מסינה עם נבחרת איטליה במקום ה-2 באליפות אירופה וזה היה הישגו הלאומי הגדול ביותר. האיטלקי הוא אחד המאמנים המעוטרים ביותר ובארון הגביעים שלו מונחים מעל 20 גביעים וצלחות אליפות בקבוצת השונות באיטליה וברוסיה.