דן שמיר חתם בצסק"א: "אני נרגש מאוד ומלא מוטיבציה"

הישראלי מונה רשמית לעוזר המאמן במוסקבה. מסינה: "הוא מנוסה בעבודה עם אגדות כמו גרשון ובלאט. הניסיון שלו בתפקיד יעזור לנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.06.13 - 11:32
שמיר. "רוצה להגיע להישגים" (אלן שיבר)
שמיר. "רוצה להגיע להישגים" (אלן שיבר)
תחילת כתבה

אחרי שפורסם אצלנו באתר לראשונה כי המאמן דן שמיר קיבל הצעה לבוא למוסקבה ולהיות עוזרו של אטורה מסינה בצסק"א, פירסם היום (רביעי) המועדון הודעה הרשמית על החתמתו של המאמן הישראלי לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת. חולון שיחררה את המאמן, הביאה את ליאור ליובין במקומו ודן שמיר הוצג במועדון הפאר הרוסי.

"אני נרגש מאוד להצטרף לצוות האימון של מועדון מהטופ האירופי ולהיות עוזרו ש אחד המאמנים הגדולים בהיסטוריה של הכדורסל האירופי", אמר שמיר, "אני רוצה להודות להנהלת הפועל חולון שאיפשרה לי לקבל את ההזדמנות הגדולה הזו. אני מלא מוטיבציה ומתכוון לעשות כל שביכולתי לעזור למסינה ולצסק"א להגיע להישגים".

שמיר בן ה-38 התחיל את דרכו כעזור המאמן של פיני גרשון במכבי ת"א וזכה עימו פעמיים באליפות אירופה. אחרי 3 שנים הוא מונה למאמן הראשי של היריבה המושבעת, הפועל ירושלים. את מוסקבה הוא מכיר היטב לאחר שעבד כעוזר המאמן של דייויד בלאט בדינמו מוסקבה וחזר לאחר מכן לבני השרון. בנוסף הוא היה עוזר המאמן של נבחרת ישראל באליפות אירופה בליטא בשנת 2011. הוא סיים שתי עונות בחולון וחתם במאי על הארכה, אך החוזה הותר לבקשתו על מנת שיוכל לעבוד עם מסינה.

"לשמיר המון ניסיון כעוזר מאמן של פיני גרשון ודייויד בלאט האגדי", אמר המאמן הראשי אטורה מסינה, "הוא עבד בתפקיד הזה 5 שנים. יש לו המון ידע על המשחק, הוא מכיר את תרבות הכדורסל ואני מאמין שהוא רק יועיל לצסק"א".