לוזון: "אסולין? מי שמכין תירוצים לא ישחק"

מאמן הצעירה עקץ את קשר ברייטון שלא הגיע למשחק הידידות מול אוקראינה. על המשחק עצמו אמר: "אני רוצה לראות שיפור בהגנה ושנשלוט בקצב". גולסה, סולליך, בן הרוש, ניר ביטון וגם אור ברוך משיקגו פייר בהרכב

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.02.12 - 17:32
גיא לוזון. רוצה לראות התקדמות
גיא לוזון. רוצה לראות התקדמות
תחילת כתבה

נבחרת ישראל הצעירה תארח מחר את נבחרת אוקראינה (16:00) באצטדיון המושבה, בעוד ניסוי כלים לקראת אליפות אירופה עד גיל 21 שתתקיים כזכור בישראל ביוני 2013. מאמן הנבחרת גיא לוזון קיבל כמתנה את שחקני מכבי חיפה טאלב טוואטחה ואייל גולסה מהסגל של הבוגרת. בהיעדרו של גיא אסולין, מי שאמור להוביל את החבורה בכחול-לבן עשוי להיות ניר ביטון ממ.ס אשדוד.

"קודם כל, אני מקווה לראות שיפור", אמר מאמן הצעירה בפתח דבריו במסיבת העיתונאים, "באוגוסט שיחקנו נגדם והפסדנו שם 3:0. חשוב לי שיהיה שיפור ושנראה טוב בהגנה, שנשלוט בקצב המשחק ונצא עם הרבה שחקנים קדימה. הכי חזק אצלנו זה הקבוצתיות ושכל שחקן עוזר ותומך בחברו, וזה מה שנותן לנו את הכח כקבוצה. יש לנו הרבה מאוד מה לשפר ונעבוד על זה עד היורו".

"השחקנים צריכים להתנהג ולהוכיח את עצמם כאילו זה משחק רשמי כל שחקן חולם להיות ביורו והם צריכים להוכיח את עצמם. אני מצפה מכל שחקן שיביא את הכשרון שלו לידי ביטוי. שכל אחד מהם יביא את מה שיש לו והשלם יהיה גדול על חלקיו". לוזון התייחס לסירובו של גיא אסולין, קשרה של ברייטון, להגיע לנבחרת: "השחקן הוזמן ולא הגיע ובאופן טבעי מי שמתרץ תירוצים לא יכול להיות כאן".

ההרכב עצמו כבר מתחיל להתגבש. בשער יפתח בוריס קליימן (הפועל ת"א), כאשר המגינים יהיו עומר ורד (מכבי ת"א) בימין ועמרי בן הרוש (מכבי נתניה) בשמאל. עידו לוי (נתניה) וסארי פלאח (מכבי חיפה) יפתחו כבלמים. בקישור יעלו ניר ביטון (אשדוד), אייל גולסה (מכבי חיפה), סינטאו סולליך (הפועל עכו) ומרואן קבהא (מכבי פ"ת) ובחוד מואנס דאבור (מכבי ת"א) ואור ברוך (שיקגו פייר). 

הסגל המלא
שוערים
: בוריס קליימן (הפועל ת"א), ברק לוי (מכבי ת"א), אריק ינקו (הכח עמידר ר"ג)

הגנה: אדי גוטליב (הפועל עכו), עידו לוי (מכבי נתניה), יבגני ברקמן (נצרת עילית), סארי פלאח (מכבי חיפה), בן והבה (הפועל קרית שמונה), עומר ורד (מכבי ת"א) עופר ורטה (אשדוד), עומרי בן הרוש (מכבי נתניה), טאלב טוואטחה (מכבי חיפה).

קישור: ניר ביטון (אשדוד), מרוואן קבהא (מכבי פ"ת), בן בוטבול (אשדוד), עהד עזאם (הפועל חיפה), סנטיאהו סולליך (הפועל עכו), אייל גולסה (מכבי חיפה), דור מיכה (מכבי ת"א), ציון צמח (מכבי פ"ת), דיא סבע (הפועל ב"ש).

התקפה: מוחמד גדיר (מכבי חיפה), אלון תורג'מן (מכבי חיפה), מואנס דאבור (מכבי ת"א), אור ברוך (שיקגו פייר).