גיא לוזון מתלבט: מי יתפוס את מקומו של ניר ביטון בהרכב?

אופיר קריאף ועאהד עזאם נלחמים על חולצת ה-11 של הנבחרת הצעירה לקראת משחק ההכנה מול בלגיה באצטדיון המושבה. המאמן טרם החליט גם לגבי בן והבה ועידו לוי. ברוך, פלאח, דבור, גולסה וכליבאת יפתחו ב-11

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  12.10.12 - 22:55
לוזון. מתלבט לגבי ההרכב (ניר בוקסנבוים)
לוזון. מתלבט לגבי ההרכב (ניר בוקסנבוים)
תחילת כתבה

הנבחרת הצעירה של ישראל המשיכה היום (שישי) להתאמן לקראת המשחק מול בלגיה ביום ראשון באצטדיון המושבה. הכחולים לבנים הגבירו את ההכנות לאליפות אירופה 2013 לנבחרות צעירות שתתקיים בארץ. למאמן, גיא לוזון, נותרו הרבה סימני שאלה פתוחים.

לפי האימון נראה שלוזון עדיין לא החליט לגבי מספר עמדות במגרש. התלבטות אחת היא במרכז ההגנה שם צפוי לפתוח סארי פאלח ולידו תורגלו לסירוגין עידו לוי ובן והבה. בקישור האחורי מקומו של מרוואן קבהא מובטח, אך בעמדה לצידו עדיין לא ברור מי ישחק כשאופיר קריאף ועאהד עזאם נלחמים על מקומו של הקפטן ניר ביטון שיצא עם הנבחרת הבוגרת ללוקסמבורג.

בקישור הקדמי צפויים לפתוח אייל גולסה ומוחמד כליבאת. שני החלוצים של הנבחרת, אור ברוך ומונס דבור, ימשיכו לשתף פעולה בחוד כמו במשחקים האחרונים. בהתאחדות לכדורגל מצפים לקהל מכובד במשחק בין השאר מכיוון שהכניסה למגרש תהיה חופשית. בנוסף, בסיום המשחק יגיעו השחקנים להצטלם ולחתום לאוהדים.

הבלגים לא הצליחו לעלות לפלייאוף על הכרטיס לטורניר אך למרות זאת, מדובר בנבחרת ברמה גבוהה שתאפשר ללוזון לבחון את חניכיו לקראת הקמפיין. הנבחרת הצעירה ערכה מחנה אימונים באוסטריה וערכה שני משחקי אימון (בראשון הפסידה לקפפנברג האוסטרית 2:0 ובשני ניצחה את ברנו הצ'כית 0:3). המשחק מול בלגיה מהווה הכנה נוספת לקראת הטורניר, שכן בעקבות האירוח של האירוע היוקרתי הצעירים לא משחקים במוקדמות.