גיא לוזון: "שיחקנו טוב והתקפי. הכל תלוי בנו"

מאמן הצעירה שמח מה-1:4 על בלגיה. דאבור: "מתכוננים ליורו בשיא הרצינות". אור ברוך: "חולם להגיע הכי רחוק"

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  14.10.12 - 18:44
תחילת כתבה

נבחרת ישראל הצעירה הביסה הערב (ראשון) את מקבילתה הבלגית 1:4, במשחק הכנה לקראת יורו 2013 שייערך בארץ. החניכים של גיא לוזון חזרו מפיגור מוקדם והציגו משחק נהדר שנותן תקווה לקראת הטורניר בקיץ. הניצחון לא הגיע בלי בשורות פחות טובות - גיא אסולין נפצע בכתף וביקש לגשת לביה"ח, אבל הוחלט שייסע לספרד מחר ושם הוא ייבדק.

גיא לוזון אמר לאחר המשחק: "אמרתי שנעשה הכל כדי לשחק כדורגל התקפי וטוב, זה קרה גם היום, גם במשחקים הקודמים. נמשיך להשתפר, לעבוד קשה ולהתקדם. אם המנהיג לא יאמין לא יהיה שום סיכוי, אני משדר לשחקנים רק דבר אחד - שהגורל תלוי רק בנו. אם ניתן 200 אחוז בכל משחק מבחינת השקעה וחשיבה, בסופו של דבר זה ישתלם לנו".

כובש הצמד, אור ברוך, הוסיף: "אני צריך להתחבר עוד עם הקבוצה, הכיוון נכון. אנחנו עובדים כדי להיות מוכנים ליורו, יש לנו דרך. החלום בשבילי זה להגיע הכי רחוק שאנחנו יכולים, חושב שנהיה מוכנים בעוד שנה ובעזרת השם נעשה משהו".

גם מונס דאבור הבקיע צמד, והוא סיפר לאחר המשחק: "אנחנו שמחים על התוצאה, אבל יותר על הדרך שבה אנחנו משחקים. אנחנו מתכוננים ליורו בשיא הרצינות, ממשיכים הלאה. תמיד כיף לכבוש, אבל אני יותר שמח בשביל הנבחרת עצמה. אני חושב שכולם ראו שאנחנו עובדים אחד בשביל השני, זה סוד ההצלחה. כולם עובדים, כולם רוצים להצליח, אין פה אגו. כל הזמן גיא מכין אותנו לא להתעסק ביריב אלא בעצמנו. בדרך שאנחנו מתאמנים, אם נמשיך ככה, נוכל לעמוד בצורה טובה גם נגד הגדולות".