19:30, הנבחרת הצעירה מול הולנד. גולסה ב-11 של לוזון

הקשר, ששוחרר מהנבחרת הבוגרת, יפתח במדי הצעירה במשחק החשוב לקראת אליפות אירופה בקיץ. ניר ביטון לא ישחק ועאהד עזאם אמור להחליפו, טוואטחה עדיין בספק

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  21.03.13 - 10:41
תחילת כתבה

הנבחרת הצעירה של ישראל תערוך בימים הקרובים את שני המבחנים המרכזיים שלה לקראת אליפות אירופה לנבחרות עד גיל 21, שתיערך בין 5 ל-18 ביוני בארץ. גיא לוזון ושחקניו יפגשו ביום ראשון את גרמניה הצעירה וכבר היום (19:30, תקציר בלעדי כאן באתר) היא תארח את נבחרת הולנד. גם גרמניה וגם הולנד העפילו ליורו הצעירות.

גיא לוזון יצטרך להסתדר ללא קפטן הנבחרת ניר ביטון, שסובל ממתיחה ברגלו, אך אמור להיות כשיר למשחק מול הגרמנים. אחרי שני משחקי ההכנה מול הנבחרת הבוגרת, בהן הצעירה התקשתה לשחק את המשחק הרגיל שלה, היום מצפה לוזון משחקניו לחזור ולשחק לפי השיטה שלו - משחק מסודר בקווים מקבילים ועם הרבה עזרה של המגנים בהתקפה.

בשל היעדרו של ביטון, מי שאמור לפתוח בקישור האחורי לצידו של מרוואן כבהא, יהיה עאהד עזאם מהפועל חיפה. טאלב טאווטחה ממכבי חיפה עדיין בספק למשחק, לאחר שנפצע במשחק של הירוקים מול בני יהודה. אם טוואטחה לא ישחק, אז אופיר דוידזאדה מהפועל ב"ש יחליפו.

לוזון קיבל אמש בשורה משמחת מכיוון הנבחרת הבוגרת, לאחר שאייל גולסה, שלא היה בתוכניות של אלי גוטמן לפורטוגל, שוחרר לטובת המשחק מול הולנד וצפוי לפתוח בהרכב. אצל לוזון מרבית ההרכב כבר ברור ובחלק ההתקפי ימשיכו לשתף פעולה מואנס דאבור, אור ברוך ומוחמד כליבאת, כאשר גולסה יוצב מאחוריהם.

הכניסה למשחק בין ישראל להולנד הערב במושבה תהיה חופשית. עיריית פ"ת נרתמה לטובת המשחק ותקיים הפנינג מחוץ לשערי האיצטדיון והקהל שיגיע יוכל להצטלם למגנטים מיוחדים.