אור ברוך: נוכל לעשות חיים קשים לכל יריבה ביורו 2013

למרות ההפסד הביתי 2:1 לנבחרת הולנד, חלוץ הנבחרת הצעירה יצא די מעודד. בראשון: מבחן נוסף מול גרמניה

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  22.03.13 - 11:05
תחילת כתבההזמן לקראת פתיחת יורו 2013 הולך ואוזל, ובנבחרת הצעירה של שיראל, שתארח את הטורניר, ההכנות ממשיכות בהילוך גבוה. אמש (חמישי) שחקניו של גיא לוזון אירחו את הנבחרת הצעירה של הולנד והפסידו לה 2:1, אבל יצאו מעודדים.

חלוץ בני יהודה, אור ברךוך, ממשיך להסתמן כנשק הכי מסוכן של הנבחרת, וגם אמש הוא כבש שער שיוויון בסיומת מעולה מול השוער, אם כי השער הזה לא הספיק ובהמשך ההולנדים כבשו שער נצחון. ביום ראשון ישראל תפגוש את גרמניה למשחק אימון נוסף מול אימפריה אירופית, ואנחנו נוכל לעקוב מקרוב אחר גרף ההתקדמות.

 

"אני חושב ששיחקנו טוב, אפילו טוב מאוד", אמר ברוך לאחר המשחק. "אמנם בפתיחה לא היינו טובים, אבל קיבלנו הרבה בטחון אחרי הגול שלי ואני חושב שבהמשך התמודדנו איתם טוב מאוד. הראינו שאנחנו יכולים לעמוד נכון מבחינה הגנתית, ואני בטוח שאם נמשיך כך נוכל לעשות חיים קשים לכל יריבה ביורו".

"כולם נלחמים פה כיחידה אחת ורואים את זה", הוסיף ברוך, "זה משהו מיוחד שיש פה. כל שחקן שמוזמן רוצה להוכיח את עצמו, כי גיא לא קורא לכל שחקן, ולכן כל אחד נלחם מהדקה הראשונה עד האחרונה. הקהל? זה עשה לנו משהו גדול לראות 9,000 אנשים ביציעים. חשוב מאוד שזה יימשך. באופן אישי אני אוהב מאוד לשחק בישראל, אבל החלום הוא לשחק לאירופה, או אולי לחזור לאלכס".