"אני מקווה לנצח את גולסה וטוואטחה בשבת"

אחרי שיתוף הפעולה בהפסד הצעירה, דאבור כבר חושב על משחק העונה של מכבי ת"א נגד חיפה: שניהם מצויינים

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  25.03.13 - 11:09
תחילת כתבההנבחרת הצעירה של ישראל שילמה אמש (ראשון) שכר לימוד לקראת יורו 2013 שיתקיים בארץ, כאשר הפסידה 2:1 למקבילתה מגרמניה במשחק הכנה באצטדיון בלומפילד. למרות יכולת טובה מצד החניכים של גיא לוזון, שער בדקה ה-92 של קווין פולאנד קבע הפסד כואב. אצל שחקני הצעירה הורגשה האכזבה.

טאלב טוואטחה, שחקנה של מכבי חיפה, התייחס ראשית לפציעה שספג: "נתפס לי משהו בקרסול, הדוקטור אמר לי שעד מחר יהיה בסדר. מקווה לחזור מהר". בנוגע למשחק האו אמר: "יש תחושה של פספוס, המשחק היה ממש ברמה גבוהה".

"גרמניה קבוצה אירופאית לכל דבר", הוסיף המגן השמאלי, "יש להם שחקנים ברמה הכי גבוהה שיש. אנחנו יכולים לצאת מרוצים אבל מצד שני קצת מאוכזבים. אנחנו משתפרים ממשחק למשחק, בשביל זה יש משחקי אימון, עד היורו נהיה מוכנים".

מונס דאבור, שבישל את השער של אייל גולסה, סיפר: "אני אישית יוצא בתחושת פספוס. היום ובחמישי נגד הולנד שיחקנו ממש טוב ועבדנו קשה, עמדנו טוב. אני חושב שהגיע לנו יותר מהפסד 2:1. אל תשכחו שהיו שני פנדלים שנשרקו נגדנו".

"צריך להיות יותר מרוכזים", קבע החלוץ של מכבי ת"א, "ברמות האלה, בדקה אחת של חוסר ריכוז, חוטפים בראש. אפשר להיות מעודדים מהיכולת שהצגנו. האשמה גם עלינו בהתקפה שלא הצלחנו לתרגם הזדמנויות למצבים, אישית הייתה לי הזדמנות מאוד טובה. לא יודע אם זה חוסר ריכוז או חוסר מזל, מקווה שבפעם הבאה זה ייכנס. אנחנו מהנבחרות הפחות טובות ביורו הזה, כל הנבחרות ברמה מאוד גבוהה, פגשנו היום שחקנים שמשחקים ברמה הכי גבוהה באירופה. לא נגיע ליורו כדי לשמש תפאורה".

כמובן ששני השחקנים התייחסו למשחק העונה בין קבוצותיהם ביום שבת הקרוב. טוואטחה נזהר בלשונו: "אנחנו לא מסתכלים על הטבלה, נמשיך לשחק כדורגל טוב ומהנה ובסוף נראה". דאבור דווקא כן נתן הצהרה: "אני חייב להגיד שאני ממש שמח לשתף פעולה עם גולסה וטוואטחה, הם שחקנים מצויינים, אבל אני מקווה לנצח אותם בליגה".