פראנדלי: רוצה שבלומפילד יהיה מגרש ביתי

מאמן נבחרת איטליה סייר במתקן לקראת היורו: "מצחיק שאנחנו עוד כאן וכבר מתכננים את הביקור הבא בישראל"

טליה סלנט
טליה סלנט  30.04.13 - 11:57
תחילת כתבהמאמן נבחרת איטליה צ'זארה פראנדלי ועוזרו אנטוניו קאבריני סיירו באיצטדיון בלומפילד, שיארח גם את משחקי נבחרת איטליה במשחקי טורניר הגמר של היורו עד גיל 21 שייערך בקיץ הקרוב בישראל. לאחר מכן התקיימה עם פראנדלי ועם מאמן הנבחרת הצעירה גיא לוזון מסיבת העיתונאים.

"אני רוצה להודות לכל המארגנים של הביקור, זאת קבלת פנים מאוד חמה ולבבית", אמר פראנדלי, והוסיף: "מאוד התרשמתי לטובה מהאיצטדיון. זה איצטדיון יפה והמשטח שמור כל כך טוב שהוא נראה סינטטי. גם העובדה שאין גדרות זה דבר חיובי לטובת האוהדים. אני מקווה שזה יוכל להיות האיצטדיון הביתי עבור הנבחרת האיטלקית".

על ישראל אמר המאמן, שהוביל את הנבחרת האיטלקית עד לגמר היורו האחרון: "התרגשנו לבקר בישראל. הדבר המצחיק שאנחנו עדיין פה ואנחנו כבר מתכננים את הביקור הבא. יש קשר מאוד טוב בין שתי ההתאחדויות גם ברמה הטכנית וגם ברמה המעשית".

"הפוטנציאל של האיטלקים מצוין, אבל זה טורניר קשה ואני לא יכול לצאת בהצהרות לפני. אני מקווה שהנבחרת האיטלקית תעמוד בציפיות", הצהיר פראנדלי לקראת היורו U21. "כמובן שהמטרה היא לחזור להוביל, אבל המשבר הכלכלי לא מקל בעניין הזה. יובה, למשל, כן הוכיחה שהיא מובילה ואני מקווה שהאיטלקיות יחזרו להוביל".

לקראת משחקי הגומלין בחצי גמר ליגת האלופות, לאחר רביעיות של דורטמונד ובאירן מינכן מול ריאל מדריד וברצלונה בהתאמה, אמר המאמן האיטלקי: "מה שאני מאמין ומה שיפה בכדורגל זה שתמיד יש תקווה. אני מאמין שהכל יכול לקרות ותמיד יכולה להיות הפתעה".