גיא לוזון זימן את הסגל הרחב למחנה אימונים

אין הפתעות ברשימה של המאמן להכנות לאליפות עד גיל 21. שני נציגים למכבי ת"א, שלושה למכבי חיפה ואשדוד

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  12.05.13 - 09:59
עוד מעט היורו מגיע. גיא לוזון (אלן שיבר)
עוד מעט היורו מגיע. גיא לוזון (אלן שיבר)
תחילת כתבהב-5 ביוני בשעה 19:00 זה יקרה. אליפות אירופה עד גיל 21 תצא לדרך עם המשחק באיצטדיון החדש בנתניה בין נבחרת ישראל לנורבגיה במסגרת בית א' באליפות. בנבחרת של גיא לוזון כבר מתחילים בהכנות המסכמות לקראת הטורניר היוקרתי והיום (ראשון) זומן הסגל הרחב למחנה האימונים מיום רביעי בשפיים.

ככל הנראה, אם לא יהיו הפתעות, הסגל ליורו עצמו יורכב מהשחקנים שזומנו למחנה האימונים בשפיים בין ה-15 ל-23 במאי. יש לציין שהסגל של גיא לוזון היה יחסית יציב בשנתיים האחרונות, כך שלא צפויים שינויים ואין הפתעות מיוחדות. מי שלא נכלל בסגל הצעירה למחנה האימונים הוא דור מיכה, שהיה מהברגים המשמעותיים בזכייה של מכבי תל אביב באליפות. עם זאת, לאור ההרכבים והסגלים שהעמיד לוזון בשנתיים האחרונות נראה שמיכה מלכתחילה לא היה בתוכניות של המאמן.

לאלופה הטרייה יש שני נציגים בסגל הרחב. מדובר בברק לוי ומואנס דאבור. למכבי חיפה יש שלושה נציגים ברשימה של גיא לוזון - אייל גולסה, טאלב טוואטחה ואלון תורג'מן, שכבש אמש בניצחון של חיפה 1:2 על קרית שמונה. עומרי בן הרוש ועידו לוי ייצגו את היורדת ללאומית, מכבי נתניה.

הסגל המלא: אלי דסה, אופיר קריאף (בית"ר ירושלים); אור ברוך, סארי פלאח (בני יהודה); מוחמאד כליבאת (בני סכנין); אריק ינקו (הכח רמת גן); אופיר דוידזאדה, בן והבה (הפועל ב"ש); עאהד עזאם (הפועל חיפה); אדי גוטליב (הפועל עכו); ישראל זגורי (הפועל ר"ג); בוריס קליימן (הפועל ת"א); בן בוטבול, ניר ביטון, עופר ורטה (מ.ס. אשדוד); אייל גולסה, טאלב טאווטחה, אלון תורג'מן (מכבי חיפה); עומרי בן-הרוש, עידו לוי (מכבי נתניה). מרוואן קבהא (מכבי פ"ת); מונאס דאבור, ברק לוי (מכבי ת"א); אחמד עאבד, סינטיהו סולליך (קרית שמונה); עומרי אלטמן (פולהאם).