גיא לוזון: "מקווה שהיורו יפתח לי דלתות"

מאמן הנבחרת הצעירה בראיון לרדיו 103FM: "לא מתכוון לאמן בקפריסין. יכול כבר היום לחתום בקבוצות בישראל''

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.05.13 - 20:10
לוזון, חולם על ליגה בכירה
לוזון, חולם על ליגה בכירה
תחילת כתבהאליפות אירופה לנבחרות צעירות שיתפתח בחודש הבא בישראל היא הזדמנות נהדרת עבור השחקנים לפרוץ קדימה, אבל לא רק הם חולמים על איזו שיחת טלפון מנציג של קבוצה בכירה. גיא לוזון, מאמן הנבחרת הצעירה, התראיין הערב (שני) לתכנית הספורט של רדיו 103FM וסיפר על השאיפות שלו מהטורניר.

"אם נעשה תוצאות טובות וניראה ברמה טובה, זה יפתח לי דלתות החוצה. אני מקווה מאוד שזה יקרה", אמר לוזון. "אם זה יקרה אני אשמח מאוד ואם לא, אז אאמן בארץ. אני יכול לחתום היום בכמה קבוצות בישראל. גם בקפריסין אני יכול לחתום, אבל זה לא מעניין אותי. אני מעדיף לאמן בישראל מאשר בקפריסין. אני לא אחד שיעביר את כל המשפחה שלו לשם".

בשבוע שעבר הרים לוזון לא מעט גבות, כאשר החליט להשאיר את דור מיכה, שחקן הרכב קבוע במכבי תל אביב, מחוץ לסגל ליורו. "אין לי מילה רעה להגיד על מיכה, יש לו אופי מקסים, אבל העדפתי את אייל גולסה וישראל זגורי בעמדה הזאת. זאת החלטה מקצועית טהורה".

"עדיין לא ויתרתי על גיא אסולין. סנטאנדר לא משחררת אותו מה-15, הוא עדיין בא בחשבון וזה יוחלט איתו ממש על הקשקש, יום-יומיים לפני שאני צריך לקבוע את הסגל", הוסיף מאמן הצעירה. "אם אחשוב שהוא יותר טוב ממה שיש לי כאן אז הוא יגיע ואם לא אז לא".