ברוך: לא חושב על מקפצה אישית אלא על לעזור לישראל

חלוץ הצעירה לא חושב על עצמו רגע לפני היורו: "מחכה שיתחיל". גיא אסולין טרם קיבל את השחרור מסנטאנדר

שירלי בר דיין ומוטי פשכצקי  16.05.13 - 12:43
אסולין, יגיע ליורו?
אסולין, יגיע ליורו?
תחילת כתבהשלושה שבועות. זה כל מה שנשאר עד לפתיחת אליפות אירופה לנבחרות צעירות כאן בישראל. אתמול התכנסה הנבחרת של גיא לוזון לראשונה והבוקר (חמישי) היא ערכה את אימון הבכורה לקראת היורו. שניים מהשחקנים, אור ברוך ומוחמד כליבאת, נשמעו נרגשים למדי לקראת האירוע.

"אני מחכה למשחק הראשון ומוכן למשחק הראשון, משם נראה מה קורה", אמר חלוצה של בני יהודה, אור ברוך. "מקפצה אישית? אני לא חושב על זה, אני חושב רק על לעשות טוב עבור המדינה. רק אחר כך נראה מה יהיה. אני שמח מאוד שאני יכול לייצג את המדינה". המשפחה של ברוך נמצאת בארצות הברית, השחקן התייחס גם לזה: "אח שלי יבוא בשביל היורו, כל שאר המשפחה תראה בטלוויזיה. זה המשחק הראשון שאני מייצג באופן רשמי את ישראל ואני מאוד מתרגש".

מי שעלול להחמיץ את היורו הוא אחד השחקנים שאמורים להיות יותר משמעותיים, גיא אסולין. קבוצתו של הקשר הצעיר, ראסינג סנטאנדר הספרדית, מסרבת נכון לעכשיו לשחרר את השחקן. עם זאת, עדיין יש סיכוי שאסולין כן יגיע. המאמן גיא לוזון התייחס לסוגיה ואמר: "זה יוכרע על הקשקש, יום-יומיים לפני שאצטרך לקבוע את הסגל".

"יש מאמן שקובע את הסגל ליורו ואני מאוד שמח אני נמצא פה, מגיע לי להיות פה", אמר מוחמד כליבאת מסכנין, "אנחנו באים כאנדרדוג אבל אנחנו רוצים להצליח. אנחנו עובדים מאוד קשה, נבוא נחושים ועם דחיפת הקהל נצליח. אנחנו כבר 3 שנים מחכים ליורו הזה והתחושות טובות,  אנחנו בשיא המוכנות. אני עדיין לא מעכל את זה, מקווה שלא נאכזב. חייבים לשחק קבוצתי כי אם כל אחד יחשוב על עצמו לא נצליח".