מיכאל ניס: "גם לפורטוגל יש חסרונות"

מאמן הנבחרת הצעירה מתכונן למפגש הכפול עם פורטוגל ונורבגיה: "יש להם שחקנים מוכשרים, אבל אף אחד לא מושלם". דוידוביץ': "יש 3-4 שוערים שיכולים להתמודד על אפודת הנבחרת"

טליה סלנט
טליה סלנט  08.10.13 - 12:30
תחילת כתבה

בזמן שהנבחרת הבוגרת כבר איבדה סיכוי לעלות למונדיאל, הנבחרת הצעירה תפגוש בימים הקרובים את פורטוגל ונורבגיה במטרה להעפיל בסופו של דבר לאיליפות אירופה. המאמן, מיכאל ניס, כבר פרסם את הסגל וגם רכש חדש - השוער שפרש בתום העונה שעברה, ניר דוידוביץ', מונה למאמן השוערים של הנבחרת הצעירה. היום (שלישי) ערכו השניים מסיבת עיתונאים באצטדיון רמת גן.

בשעה 19:00 הערב, ימריאו הנבחרות הבוגרת והצעירה לליסבון לקראת המפגש עם הפורטוגלים. הנבחרת כזכור, הרשימה מאוד כאשר ניצחה במשחק הראשון 2:7 את נבחרת אזרבייג'אן. בנובמבר שתי הנבחרות יגיעו להתארח ברמת גן. דוידוביץ' ייכנס לתפקידו כבר בימים הקרובים אחרי שהחליף את יעקב אסייג שמסיים את תפקידו.

"יש לנו שני משחקים מולנו, מחר יהיה לנו אימון באצטדיון ואני חושב שהנבחרת נראית בכושר טוב, כולם נותנים את המיטב", אמר ניס, "המשחקים הם לא קלים. אחרי המשחק הראשון, אפשר לתת לנו כבוד. אנחנו יודעים מה אנחנו צריכים להשיג ולעשות כדי להוציא נקודות. יש כמה דברים שאסור לנו לעשות כי אין ספק שמדובר בנבחרת מהטופ העולמי של הנבחרות הצעירות".

"יש להם שחקנים איכותיים, אבל יש גם חולשות ואני מקווה שנדע לנצל אותן", הוסיף המאמן, "אף אחד לא מושלם, אז אנחנו מגיעים עם בטחון שמבוסס על ההופעות שלנו עד כה. אנחנו בדרך הנכונה".

"אני מאוד שמח ונרגש להצטרף לצוות של הסגל של הנבחרת האולימפית ולהיות שייך להתאחדות לכדורגל", אמר דוידוביץ', "לא הספקתי הרבה, אבחל אני מוכן לאתגר וכמובן מאוד רוצה להיות שותף להישגים שהנבחרת תשיג. נכנסתי לתפקיד לא מזמן אז אני לא ממשיודע מה קורה בגילאים הצעירים. את השוערים שיש לנו בליגת העל אני מכיר טוב ויש 3-4 שיכולים להתמודד על אפודת הנבחרת. אני מקווה שתקום אקדמייה לשוערים ואני מאוד אשמח להיות שותף לרעיון כזה. צריך לעבוד עם שוערים מגיל צעיר ואני יודע שאם דבר כזה יקום יהיו לנו יותר אופציות בעתיד".