שחקני הצעירה נחתו בארץ. מיכה: "אנחנו בדרך הנכונה"

קשר הנבחרת ומכבי ת"א יעבור בדיקות לאחר שאובחן כסובל מקרע במפשעה: "מקווה לחזור כמה שיותר מהר". עגייב אופטימי: "אני מאמין שנעלה"

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  16.10.13 - 15:29
תחילת כתבה

הנבחרת הצעירה חזרה היום (רביעי) ארצה אחרי צמד המשחקים מול פורטוגל (3:0) ונורבגיה (1:3). חניכיו של מיכאל ניס התבססו במקום השני בבית. דור מיכה שנפצע אובחן כסובל מקרע במפשעה המשיך ישר מנתב"ג לבית החולים, שם תערוך לו מכבי ת"א בדיקה שאמורה לקבוע כמה זמן ייעדר.

"סך הכל החווייה היא חיובית, עמדנו במטרות שלנו", אמר מיכה, "הניצחון על נורבגיה מאוד חשוב. אנחנו מתכוננים לקראת נובמבר, אז נפגוש שוב את פורטוגל ונורבגיה. אני חושב שהעובדה שיש פה שחקנים ששיחקו ביורו האחרון תרמה ברמת הניסיון. אני עוד לא יודע לגבי התקופה שאני אחסר למכבי, ברור שזה חבל אבל זה חלק מהמקצוע שבחרתי. אני מקווה לחזור כמה שיותר מהר".

"אנחנו יכולים להיות מרוצים כי שיחקנו שני משחקים מאוד קשים מול שתי יריבות מאוד קשות ואני חושב שהניצחון שהשגנו בנורבגיה טוב מאוד עבורנו", הוסיף מיכה, "אמנם הפסדנו לפורטוגל אבל זו נבחרת מאוד טובה. כרגע, מה שיותר חשוב זה הכושר הנוכחי של השחקנים, ויש לנו שחקנים שנמצאים בכושר מצויין. יש לנו גם שחקנים חדשים שלא שיחקו באליפות הזו, בסך הכל יש פה שילוב טוב בין השחקנים. אני לא רוצה לדבר על הסיכויים לעלות, אנחנו נעבור משחק אחרי משחק. חבל שנתחיל לחלום ואז במשחק הבא אולי ילך פחות טוב ואז אנשים יעשו פרצופים. לדעתי זו הגישה הכי טובה בשבילנו. אנחנו לא הנבחרת היחידה שמצליחה, גם הנבחרת של אלי אוחנה עשתה תוצאות טובות מול נבחרות גדולות. גם הנבחרת של עופר פביאן תשחק נגד צרפת ונראה מה הם יעשו. גם לאלי גוטמן היה קמפיין טוב עד לפני כמה שבועות. אני לא רואה את הדברים בצורה שלילית כמו שכולם רואים, אני חושב שאנחנו בדרך טובה".

"אנחנו מרגישים קצת פספוס במשחק הראשון, התוצאה בו לא היתה משקפת כי יכולנו לעשות דברים יותר טובים, אולי אפילו תיקו", אמר בן ווהבה, "אנחנו יוצאים בהרגשה טובה מהמשחק השני. הראנו שיש נבחרת טובה ושנרוץ חזק בקמפיין הזה. המטרה שלנו היא כמובן לעלות, זה פחות משנה אם מהמקום הראשון או השני. הסיכוי לטובתנו כי ראינו את יחסי הכוחות. אני מאמין שאחרי שני המשחקים הבאים נדע לאן פנינו מועדות".

"אני חושב שזה שיש שחקנים עם ניסיון מהקמפיין הקודם תורם לנו, הצעירים", אמר אמיר עגייב שכבש במשחק מול נורבגיה, "הם עוזרים לנו כמה שהם יכולים וגם אנחנו נותנים מעצמנו. השחקנים פה משחקים בקבוצות הכי טובות בליגת העל וגם כובשים, כל אחד פה הוא בורג משמעותי בקבוצה שלו ועם המאמן שיש לנו אין סיבה שלא נאמין. בעזרת השם אני מקווה לכבוש גם בבני יהודה".