קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 אנגליה U19 2 2 0 0:6 6
2 ישראל U19 2 1 0 4:6 4
3 סרביה U19 2 0 1 6:2 1
4 אוסטריה U19 2 0 2 6:2 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הנטייה של בניון: פרץ צריך לשחק בצעירה

בצעירה טוענים: "אינטרס של הכדורגל הישראלי". ההחלטה בקרוב

יגאל גולדשטיין ומוטי פשכצקי  16.03.22 - 16:15

הנבחרת הצעירה של ישראל עומדת לפני חלון משחקים חשוב במסגרת מוקדמות אליפות אירופה לנבחרת צעירות, כאשר היא תפגוש בשבועיים הקרובים את נבחרות פולין וגרמניה. כזכור, הנבחרת של אלון חזן צמודה לגרמניה בראשות הבית עם 15 נקודות, בעוד הפולנים במקום השלישי עם 13. בינתיים, מה שמעסיק את ראשי הנבחרת הצעירה הוא עניין זימונו של דניאל פרץ. 

ההחלטה על זימונו לנבחרת הבוגרת או הצעירה תתקבל בקרוב. מנהלה המקצועי החדש של נבחרת ישראל הבוגרת, יוסי בניון, נוטה להסכים לבקשת הנבחרת הצעירה. חזן ובלבול יקבלו את החלטת בניון בעניין. בצעירה לוחצים מאוד שהשוער יהיה איתם: "הזדמנות לעשות טורניר גדול וזה אינטרס של הכדורגל הישראלי".

במסיבת העיתונאים שנערכה לפני המשחק המאמן פתח והודה: "אין עלינו שום לחץ, נגיע מחוייכים למשחקים. אנחנו נמצאים בנקודה שכולם חושבים שאנחנו לחוצים אבל אנחנו צריכים להנות מהרגעים האלה, עבדנו בשבילם כל כך קשה. רוצים להמשיך להנות".

"לא חושב שיש לתוצאות של המשחקים הראשונים השלכות על המשחקים האלו. לכל חודש יש משמעות שונה עבור כל נבחרת. אנחנו חושבים שהפולנים מצויינים, ידענו את זה גם לפני שהקמפיין התחיל. הם יבואו בטוחים בעצמם אחרי הניצחון על גרמניה אבל אנחנו צריכים להתעסק בעצמנו ולבוא עם ביטחון"

על ההתלבטות בעניין דניאל פרץ, אם ישחק בנבחרת הבוגרת או הצעירה, אמר חזן: "מרקו (בלבול) לא מתעקש על פרץ, גם הוא כמוני רוצה שיהיו לו את השחקנים הטובים. אנחנו מדברים בינינו. גם העובדה שמרציאנו יחזור לשחק עשויה לשנות את הדברים. גם ליאל עבדה יגיע כשחקן מן המניין לנבחרת הצעירה, לא ככוכב. כולם יודעים מה הוא עושה השנה אבל אני מכיר טוב את האופי שלו והוא מגיע כמו כל אחד אחר".

חזן גם התייחס לפרישתו של ליאור רפאלוב מהנבחרת הלאומית: "חושב שרפאלוב אחד השחקנים המוצלחים ביותר שבישראל הצליחו לייצר. לא היו הרבה שחקנים שהצליחו להצליח ברמה הזאת, עשה המון דברים שהביאו כבוד לכדורגל הישראלי. בסופו של דבר נוצרה סיטואציה שהוא לא לקח חלק בזמן האחרון. מאמין שהוא עשה את הבחירה הכי טובה עבורו. לא צריך להסתכל על זה כפספסו, צריך להסתכל על זה שיש לנו שחקן בינלאומי ברמות הגבוהות".