קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 אנגליה U19 2 2 0 0:6 6
2 ישראל U19 2 1 0 4:6 4
3 סרביה U19 2 0 1 6:2 1
4 אוסטריה U19 2 0 2 6:2 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אופיר חיים: "המטרה שלנו היא לעלות למונדיאל"

מאמן נבחרת הנוער לקראת אליפות אירופה: "לא מנמיך ציפיות, יש לנו תאבון". בוני גינצבורג: "הנבחרת נמצאת בזכות בטורניר הזה"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  15.06.22 - 12:10

תגיות: נבחרת הנוער

נבחרת הנוער של אופיר חיים תתחיל בשבוע הבא את דרכה באליפות אירופה, עם משחקים מול סרביה, אוסטריה ואנגליה. היום (רביעי), ערך המאמן מסיבת עיתונאים לקראת הטורניר, כאשר לצידו דיבר גם בוני גינצבורג, המנהל הטכני של הנבחרות הצעירות בהתאחדות לכדורגל בישראל.

אופיר חיים: "אנחנו מאמינים בעצמנו. עברנו דרך ארוכה וזה אומר הרבה שהגענו לאליפות אירופה. אני לא בא להנמיך ציפיות, המטרה היא לעלות למונדיאל, משהו שלא עשו פה בעבר בכדורגל הישראלי. עמדנו בכבוד במשחקי ההנחה שלנו נגד נבחרות כמו צרפת וספרד שהן בטופ, ואנחנו לא מחפשים תירוצים. אנחנו נמצאים שם בזכות ואנחנו רוצים להראות שאנחנו שואפים ליותר מזה".

בוני גינצבורג: "עבורנו מה שחשוב הוא לראות איך השחקנים מתפתחים וזה משהו שהיה מרשים במהלך העונה. יש לנו תשעה שחקנים שעלו לבוגרים. הנבחרת השיגה בזכות את העלייה לטורניר הזה, ומעבר לכך מדובר בבונוס אדיר עבור השחקנים הצעירים האלה לשחק ברמה הגבוהה ביותר באירופה. יש הרבה נבחרות גדולות שלא העפילו, וישר הקטנה והצנועה כן שם".

"צריך להבין שהסגל שלנו, שרובו שנתון 2004, הוא צעיר בצורה חסרת תקדים ביחס לכל הנבחרות באליפות. ברוב הנבחרות הסגלים מורכבים משחקנים משנתון 2003. השחקנים אצלנו צעירים יותר, אבל הם פה בזכות ובזכות כך שהם טובים".