קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 אנגליה U19 2 2 0 0:6 6
2 ישראל U19 2 1 0 4:6 4
3 סרביה U19 2 0 1 6:2 1
4 אוסטריה U19 2 0 2 6:2 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"גדל השיח על מעבר של גלוך ב-10 מ' יורו"

טור-כריסטיאן קרלסן, שהיה המנהל הספורטיבי במכבי חיפה, בטור ל-ESPN: "לא רואים כישרון התקפי כזה בגיל כל כך צעיר. הוא נמצא על הרדאר של סקאוטים רבים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.06.22 - 11:35

תגיות: נבחרת הנוער

מלבד הרגע ההיסטורי הגדול שסיפקה אמש (שבת) נבחרת הנוער, שהעפילה לחצי גמר היורו ושמה ידה על הכרטיס למונדיאליטו בקיץ הבא, האליפות שמתקיימת בסלובקיה היא ללא ספק כר פורה לגילוי של כישרונות צעירים. אחד מהם שכידוע כבר עורר הדים בתקשורת ברחבי אירופה הוא קשר מכבי תל אביב אוסקר גלוך.

מי שהכניס אותו הבוקר לשמינייה המעניינת שלו בטורניר הוא לא אחר מאשר טור-כריסטיאן קרלסן, שהיה כזכור המנהל הספורטיבי של מכבי חיפה בעונת 2016/17, שבטור ל-ESPN מנה רשימת שחקנים מרשימים ביורו הנוער וביניהם גם גלוך.

"גלוך כבר נמצא על הרדאר של סקאוטים רבים", כתב קרלסן שבשנים האחרונות משמש כמנהל ספורטיבי בקבוצת סטארט מנורווגיה. "הוא הרשים במוקדמות למרות שרק מעטים ציפו שהוא יביא איתו השפעה כה משמעותית לנבחרת. גלוך מפגין בגרות, אינטליגנציה וטכניקה גאונית בקישור ההתקפי של נבחרת ישראל"

קרלסן המשיך לשבח את גלוך ולעסוק בפוטנציאל הכלכלי שלו: "הקשר הישראלי כבר צבר לא מעט אוהדים במהלך המשחקים שלו ובימים אלה גובר השיח על מעבר אפשרי שלו, עוד הקיץ, בעלות של כ-10 מיליון יורו. קשה לעצור אותו כשהוא רץ קדימה, הוא מבריק בדריבלים ומסוגל לספק מסירות מדהימות לחבריו בקבוצה. לא רואים כשרון כזה בשליש האחרון של המגרש בגיל כל כך צעיר".