הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יש אישור: זלקה ומורן סמואל ידליקו משואה

כפי שפורסמנו לראשונה, קפטן חדרה יהיה השחקן הפעיל הראשון שיעשה כך. גם החותרת הפראלימפית זכתה לכבוד

רז זהבי
רז זהבי  15.04.19 - 13:42

תגיות: הפועל חדרה

תחילת כתבה

פרסום ראשון: כבוד גדול לשני ספורטאים פעילים לקראת יום העצמאות. קפטן הפועל חדרה, מנשה זלקה, וכן החותרת הפראלימפית המצליחה, מורן סמואל, ידליקו משואה בטקס הקרוב בהר הרצל.

סמואל היא אחת הספורטאיות הפראלימפיות המצליחות ביותר שייצגו את ישראל. היא זכתה במדליית ארד במשחקים הפראלימפיים בריו דה ז'ניירו 2016, ואף רשמה זכייה באליפות העולם בחתירה שנה לפני כן. בשנתיים האחרונות סיימה פעמיים כסגנית אלופת העולם במרחק של 2000 מטרים.

על האפשרות שזלקה יזכה לכבוד של הדלקת משואה פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט. "ראיתי את ההודעה בשידור והייתי די בהלם", אמר זלקה אחרי ההודעה. "לא ידעתי מכלום, חשבתי שזה שוב רז (זהבי) עם ההמצאות שלו, אבל אז הגיעו המון הודעות ושיחות והבנתי שזה אמיתי. זו התרגשות גדולה וכבוד גדול מאוד להדליק משואה בהר הרצל ביום הולדת 71 למדינה, מצפה לזה".

מלבד היותו בורג משמעותי בקבוצה שעלתה לליגת העל, שנהנית מעונה היסטורית בה היא נאבקת בפלייאוף העליון והגיעה עד חצי גמר גביע המדינה, זלקה הוא גם חייל קרבי בעורב צנחנים ולצד הקריירה ככדורגלן, הוא לא מוותר על אף יום מילואים.

זלקה, רשם העונה 12 הופעות בליגת העל ובשנה שעברה הדליק משואה בעיר חדרה. השנה הוא צפוי להיות הכדורגלן הפעיל הראשון שידליק משואה בהר הרצל, כאשר לפני שנתיים עשה זאת כוכב העבר של בית"ר ירושלים, אורי מלמיליאן.