ראווה: כוכבי גולסטאר ניצחו את נבחרת האמנים
שרדה בליגה: כרמיאל ניצחה 2:6 את תל אביב

חיפה מליגת החופים הציעה: מועדון חשפנות יהיה ספונסר

הרעיון ירד, לא לפני האחות הגדולה מליגת העל התנגדה: "אם זה היה קורה, לא היינו מאפשרים השימוש בשמנו". עידו קרן, בעלי חיפה: "העניין לא יצא לפועל בשל מחלוקות כספיות"

מערכת אתר ערוץ הספורט ודאבל פס  11.07.12 - 21:40
בקרוב עם מועדון חשפנות על החולצה?
בקרוב עם מועדון חשפנות על החולצה?
תחילת כתבההיו לא מעט ספונסרים מוזרים לאורך השנים בליגות הכדורגל בישראל. זה התחיל עם הכתובות על הישבנים של שחקני הפועל באר שבע לפני שנים רבות והמשיך עד למספר בתי עסק קטנים ולא ממש מוכרים. אבל הסיפור הזה, שהתרחש במכבי חיפה מליגת החופים - נשמע ההזוי ביותר. עידו קרן, הבעלים של הקבוצה מהכרמל, פנה למנהלת הליגה והציע שאחד מנותני החסות של קבוצתו יהיה לא אחר מאשר מועדון חשפנות מוביל בעיר. הדבר, כמובן, לא עבר בשתיקה.

כידוע, האחות הגדולה מליגת העל תמכה בקבוצת החוף לכל אורך העונה, כאשר שחקני הסגל ובהם ניר דוידוביץ, אייל גולסה, אוראל דגני ואחרים, הגיעו לעודד וגם המנכ"ל איתמר צ'יזיק תמך וסייע. ולכשהם שמעו את הדברים הללו, תגובתם הנזעמת לא איחרה להגיע.

"אם זה היה קורה לא היינו מאפשרים להם יותר להשתמש במותג של מכבי חיפה", אמר דובר הירוקים דודו בזק, "העניין הזה, כמו עניינים אחרים, גורם לנו לשקול מחדש אם לאפשר לעשות שימוש במותג של מכבי חיפה כשלנו אין שום שליטה על נושאים שונים שעולים מקצועית מנהלתית ותדמיתית".

ומה היה לאיש בעין הסערה לומר? גם עידו קרן מסר את תגובתו: "לא חשבתי לשנות את שם הקבוצה. בדקתי אפשרות לפרסם את מועדון החשפנות על גבי שלטי הפרסום במגרש או לחילופין על החולצות של השופטים. בסופו של דבר העניין לא יצא לפועל בשל מחלוקות כספיות סביב הליך החסות והפרסום". בכל מקרה, ממינהלת ליגת החופים נמסר כי הנושא הורד מהפרק על ידי עידו קרן עוד לפני שהתפתח.