ראווה: כוכבי גולסטאר ניצחו את נבחרת האמנים
שרדה בליגה: כרמיאל ניצחה 2:6 את תל אביב
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חופים: ישראל נכנעה 7:5 לצרפת, אין דרג א'

הבחורים של בני לם פגעו גם חמש פעמים בקורות, אבל ספגו בנקודות זמן קריטיות ואיבדו סיכוי להתמודד על עליה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.08.13 - 17:08
אדם לם, הלך הכרטיס לדרג א'
אדם לם, הלך הכרטיס לדרג א'
תחילת כתבהנבחרת ישראל בכדורגל חופים הפסידה 7:5 לצרפת ואיבדה את הסיכוי להתמודד על הכרטיס לדרג א'. החבורה של בני לם יצאה עם תחושה קשה של פספוס, לאחר משחק בו כבשה חמישה שערים ופגעה עוד 5 פעמים בקורות השער, מה שלא הספיק לניצחון המיוחל.

צרפת עלתה ראשונה על הלוח עם שער בדקה השמינית של ביסנש, אבל כעבור דקתיים הוצאת חוץ של אדם לם פגשה פצצה מבית היוצר של אדיר דנין וישראל השוותה ל-1:1. דקה נוספת חלפה וסימון קבע 1:2, אבל בבעיטת החידוש הניף צחי אילוז את רגל שמאל ואיזן מחדש.

דקה לסיום השליש הראשון פקיס החזיר את היתרון לצרפתים, אך זה החזיק מעמד 20 שניות. אדם לם מסר לקובי בדש, שניער מעליו את המגן ומול השוער קבע 3:3. בשליש השני השער היחיד שנכבש היה על ידי שוער נבחרת צרפת, שהקפיץ לעצמו ואז ממגרש שלם הכניע את עמיתו הישראלי.

דנין איזן בדקה ה-26, פגיס כבש את החמישי של צרפת (28) וכעבור דקתיים היה זה פגיס שקבע 4:6. אילוז עוד צימק ל-6:5 בדקה ה-32, אבל בחלוף עוד שתי דקות דנין ירה כדור לקורה, שטייל כל הדרך לצד השני של המגרש ונוצל על ידי פגיס להכרעת המשחק.

"כל מי שראה את המשחק באיצטדיון או בבית יכול היה להתרשם מהיכולת של הבחורים ומיכולת ההקרבה שלהם על המגרש", סיכם המאמן בני לם. "היינו קרובים מאוד לנצח ולא כל יום מצליחה נבחרת כמו צרפת לכבוש 7 שערים מתוך 8-9 הזדמנויות של בעיטות לשער. נרים את הבחורים כי יש לנו משחק חשוב על דירוג מול ההונגרים".