ראווה: כוכבי גולסטאר ניצחו את נבחרת האמנים
שרדה בליגה: כרמיאל ניצחה 2:6 את תל אביב
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בעקבות המצב: מחזור החופים ייערך ללא קהל

המשחקים ייערכו כרגיל, לא תותר כניסת אוהדים. כל התרחישים כאן בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.07.14 - 17:36
הפעם ישחקו מול יציעים ריקים
הפעם ישחקו מול יציעים ריקים

לאור המצב הביטחוני, משחקי כדורעף וכדורגל החופים ביום שישי בנתניה יתקיימו, אך הפעם ללא קהל. עיריית נתניה ממשיכה לקיים את הפעילויות והאירועים העירוניים כסדרם תוך שמירה על ביטחונם של התושבים. אי לכך, ועל מנת להימנע מהתקהלויות המוניות, אוהדים לא יורשו להיכנס. אז קהל לא יהיה ביציעים, אך על החול בכל זאת יהיה חם, עם מחזור בו תמונת העפלה לרבע הגמר והנשירה למבחנים פתוחה לחלוטין. הנה התרחישים

בית א':
עירוני פ"ת:
כרגע מדורגת ראשונה עם 9 נקודות (מתוך 12) ויחס שערים של +4. מכיוון שפ"ת סיימה את משחקיה, היא תעקוב אחר המשחק של כפר קאסם ותקווה שהיא לא מנצחת את ראש העין בהפרש של 2 שערים, או לחלופין בהפרש של שער אחד בתוצאה של 6:7 ומעלה. במקרה של ניצחון של כפר קאסם ויחס שערים זהה, פ"ת תסיים ראשונה מאחר וניצחה אותה במפגש הישיר.
 
כפר קאסם: כרגע מדורגת במקום ה-2, עם 6 נקודות. ניצחון במחזור הקרוב על ראש העין יבטיח לה את המקום השני. תסיים ראשונה אם תנצח בהפרש שני שערים ויותר, או במקרה של ניצחון בהפרש שער בתוצאה של 6:7 ומעלה. הפסד בשילוב ניצחון של מכבי יפו, יוריד אותה למקום ה-3.

מכבי יפו: כרגע מדורגת במקום ה-3, עם 5 נקודות. במקרה של ניצחון על הפועל חדרה והפסד של כפר קאסם, תתברג למקום ה-2. במקרה של ניצחון של יפו וניצחון של כפר קאסם, תשמור על המקום ה-3. במקרה של הפסד לחדרה, בשילוב ניצחון בהפרש מצטבר של שני המשחקים (שלה ושל ראש העין) של עד 2 שערים תשמור על המקום ה-3 ובהפרש הגבוה מ-3 שערים, תנשור למקום ה-4.

עירוני ראש העין: כרגע מדורגת במקום ה-4 עם 2 נקודות. במקרה של ניצחון על כפר קאסם על יפו, ובשילוב מצטבר של 3 שערי זכות תסיים במקום ה-3. במקרה של ניצחון במקביל לניצחון של יפו, או הפסד מצטבר של 2 שערים, או הפסד של ראש העין והפסד של חדרה, תסיים במקום הרביעי. במקרה של הפסד במקביל לניצחון של חדרה (שלא בפנדלים), ראש העין נושרת למשחקי המבחן. במקרה של הפסד במקביל לניצחון בפנדלים של חדרה, חדרה נושרת למבחנים.

הפועל חדרה: כרגע מדורגת במקום החמישי עם 0 נקודות. בכל תרחיש של הפסד או ניצחון בפנדלים, תנשור חדרה למבחנים. במקרה של ניצחון במקביל להפסד של ראש העין, תסיים במקום הרביעי. במקרה של ניצחון במקביל לניצחון של ראש העין , חדרה נושרת למבחנים. 
 
בית ב'
מכבי נתניה:
כרגע מדורגת ראשונה עם 6 נקודות ויחס שערים +10. תשמור על המקום ה-1 בשילוב של ניצחון של ת"א ומכבי חיפה ביחס של פחות מ-9 שערי זכות לחיפה. תסיים במקום ה- 2 במקה של ניצחון של חולון או בית"ר, או במקרה שחיפה תנצח ביחס שערים של 9 שערים ומטה. תסיים במקום ה-3 בשילוב ניצחונות של חולון ובית"ר, או של חיפה בניצחון של 10 שערים ומעלה.

בית"ר י-ם: כרגע מדורגת במקום ה-2 עם 6 נקודות ויחס שערים + 2. תעלה לפסגה במקרה של ניצחון על חיפה. תשמור על המקום השני במקרה של הפסד של חולון והפסד שלה לחיפה בהפרש של 3 שערים ומטה. תרד למקום השלישי במקרה של הפסד של חולון וניצחון של חיפה ביחס של למעלה מ-3 שערים. תרד למקום הרביעי בשילוב של הפסד שלה בלמעלה מ-4 שערים וניצחון של חולון.

הפועל חולון: כרגע מדורגת במקום ה-3 עם 5 נקודות. תעלה למקום ה-1 במקרה שהיא מנצחת וי-ם מפסידה. תשמור על המקום ה-3 במקרה שהיא מפסידה בפנדלים וי-ם מנצחת. תרד למקום ה-4 במקרה של הפסד שלה וניצחון של י-ם. תנשור למקום החמישי ולמבחנים במקרה של  הפסד שלה לת"א וניצחון של חיפה על י-ם.

מכבי חיפה: כרגע מדורגת במקום הרביעי עם 3 נקודות. תעלה למקום ה-1 במקרה שתנצח בהפרש של 10 שערים על י-ם וניצחון של ת"א. תעלה למקום ה-2 במקרה של ניצחון ב-4 שערים על י-ם וניצחון של לא יותר מ-12 שערים של ת"א על חולון. תעלה למקום ה-3 במקרה של ניצחון על י-ם בהפרש של 3 שערים ומטה והפסד של חולון. תסיים במקום הרביעי במקרה של ניצחון עד 3 שערים על י-ם וניצחון של חולון. תנשור למקום החמישי ולמבחנים במקרה של הפסד שלה וניצחון של ת"א.

תל אביב: כרגע מדורגת במקום החמישי והאחרון עם 3 נקודות. תעלה למקום ה-3 במקרה של ניצחון על חולון וניצחון בפנדלים של חיפה על י-ם. תעלה למקום ה-4 במקרה של ניצחון על חולון. תנשור למבחנים בכל תרחיש של הפסד, או נצחון בפנדלים על חולון.