ראווה: כוכבי גולסטאר ניצחו את נבחרת האמנים
שרדה בליגה: כרמיאל ניצחה 2:6 את תל אביב
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ניצחון דרמטי לב"ש, עוד הפסד לבית"ר י-ם

צפו בשער הבכורה של ערן לוי ב-3:5 של ראש העין על חולון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.06.19 - 19:57

הפועל חדרה - הפועל ב"ש 6:5
ניצחון אדיר של ב"ש בשער הזהב בהארכה, שאיזן את מספר הנצחונות בבית. המשחק התחיל בשער מהיר אחרי 50 שניות בבעיטת תותח של רון אלקובי לשער ב"ש, אך מיד לאחר שריקת החידוש, איזן בן-מנשה בבעיטה מחצי מגרש. פיליפ הבולגרי חפר בחול עד שהצליח לכבוש את השני לטובת ב"ש בדקה ה - 10. צחי אילוז הצליח לנגוח בגבו אל השער את השני לחדרה בדקה ה -11. בדקה ה - 14, קירטבה החדרתי, מסובב את ההגנה של האווזים ומעלה את חדרה ליתרון. בדקה ה-16 קירטבה עצר את הכדור והזיז הצידה לבני יוספי שהעלה את החדרתים ל - 4:2.הבולגרי פליפוב בעט מכדור חוזר והצליח לצמק את התוצאה ל-4:3. בדקה ה-21, הצליח קירטבה להגדיל לחדרתיים את היתרון 5:3. בדקה ה - 22, ריידר בצירוף מסירות נאה, מצליח לקזז עבור הבאר שבעיים את הפער. מי שחתם את תוצאת המשחק בתום הזמן החוקי היה אדיר עטיה, שהניף את הרגל לבעיטה אדירה כדקה לפני סוף הזמן החוקי, ושלח את הקבוצות להארכה. במהלך ההארכה, ריידר בבעיטה חכמה שקפצה על גבשושית ושלחה את הבאר שבעיים לחגוג ניצחון שני מתוק מאז פתיחת עונת המשחקים.

בני כפר קאסם - הפועל כרמיאל 2:6
חניכיו של המאמן מאמון עאמר ממשיכים בתצוגות של כדורגל קולח ומרגש. כבר בדקה ה-1 יטים עאמר, מי אם לא הוא, מעלה ליתרון ראשון את הירוקים מכפר קאסם. בדקה ה-14 ה-"ברון" ברונו הברזילאי, בועט חד ומדוייק להעלות את כפר-קאסם ליתרון מבטיח של 2:0. נור סרסור, בבעיטה ממסירה מדוייקת של השוער, מעלה ל - 3:0 בדקה ה - 15. בדקה ה-16, בעיטה של אדם מכרמיאל משנה כיוון עם הרוח, ומטעה את השוער של כפר-קאסם, מצמם את התוצאה ל-3:1. לא חולפת לה דקה, ומשחק מעבר מרהיב של כפר-קאסם, מכבד את סאמח מרעב להעלות את קאסם ליתרון 4:1. בבעיטת חידוש משחק, אדם מאהר מקזז עבור כרמיאל את התוצאה ל- 4:2 בדקה ה-17. בדקה ה-24 ברזיל בחוף פולג. כדרור לאורך כל המגרש באוויר, החליף נגיחות, עד הנגיחה של פליפה הברזילאי לשער, במהלך שלא ראה חול, מתחילתו ועד סופו בשער החמישי. השער החותם של המשחק נכבש בדקה ה- 28 בנגיחת ריבאונד של בוקיינה מהדיפה של השוער מכרמיאל.

הפועל אשקלון - בית"ר ירושלים 3:4
אשקלון משיגה ניצחון שני שלה העונה מבעיטות פנדלים. השער בראשון של המשחק נכבש רק בדקה ה-17 מריבאונד שהדף השוער הבית"רי ו-1:0 לאשקלון. בדקה ה-22, נעץ יקיר שינה את הכדור בשער ואיזן את התוצאה. בדקה ה-27, אדיר בהונדר שולח כדור מרחוק שפוגש את הרשת ומעלה את האשקלונים ליתרון 2:1. בדקה ה-29, ניסן רביבו בעט בעיטה חופשית משלושת רבעי מגרש לשער אדיר עבור הבית"רים. אבל האדסון האשקלוני, לא הרים ידיים, והצליח לבעוט מדויק מזווית קשה בדקה ה-32 ולהחזיר את היתרון לאשקלונים. בדקה ה-32, ניסן רביבו עם בעיטת שפיץ שמאזנת את התוצאה עבור הבית"רים. ההארכה הסתיימה ובבעיטות העונשין, היה זה האדסון הברזילאי שדייק מול ההחטאה של חייט הירושלמי, ששלחה את האשקלונים לחגוג על החול.

בני יהודה - בית"ר מעלה אדומים 1:2
משחק דל בשערים ובאירועים של הקבוצות שנגמר עם אלירן מגול שהעלה את בני יהודה לרבע הגמר בשער זהב עם פצצה מחצי מגרש עם בעיטת חידוש המשחק. קודם לכן היו אלה מעלה אדומים שכבשו ראשונים עם בעיטה של מרציאנו בדקה ה-7. הזהובים החזירו בדקה ה-24, עם שער של איוב שאיזן עבור הזהובים בבעיטה חופשית.

עירוני ראש העין - הפועל חולון 3:5
המשחק כולו עמד בשובו של "מלך החופים" ערן לוי שחזר אחרי הפסקה של כמה עונות מאז נהנו שוחרי הענף מביצועו המרהיבים על חוף הים של פולג. כבר בדקה הראשונה הראה אמאסטר אצ הטאצ' הקסום שלו בכדור, עם בישול לשער הראשון של בנימין ג'וניור לראש העין. בדקה השלישית מיגל ג'וניור מאזן עבור החולונים בבעיטה נהדרת מרחוק וכבר 1:1. בדקה ה-15, בעיטת פצצה של ערן לוי מחצי מגרש, והקהל ביציע בטירוף. דקה ה-24 והקהל הנאמן מראש העין בשמיים אחרי שער נהדר של הברזילאי פאוליניו. בשניות האחרונות לפני הבאזר, התקפה שהחלה בכדור אדיר שכבר מכניע את "פשכצקי" בשער של ראש העין, אך ננעץ בעמוד, מגיע לערן לוי שנותן בישול שני וגדול לבנג'מין ג'וניור. שתי דקות מפתיחת השליש השלישי, ניקולאס בלה עם בעיטה נפלאה בסיבוב ושער לחולוניה, זה רק 3:2 צהוב. דקה 31 ולורן בן ארי בועט את בעיטת הפנדל בצורה מדוייקת מתחת לגופו של השוער מראש העין ושיוויון 3. בנג'מין ג'וניור בדקה ה-34 מצליח להבקיע בעיטה חופשית לראש העין וזה יתרון שברירי לבחורים מראש העין. 20 שניות לפני הבאזר, דה סילבה, חותם את הניצחון של ראש העין וקובע  3:5 לראש העין.

מכבי נתניה - תל אביב 2:5
הנתנייתים חוזרים לעצמם (באדיבות המאמן-שחקן-בעלים של ת"א, אורן יחזקאל שהורחק) ומאותתים לכולם כי כוחם במותנם והם לא מתכוונים לוותר על התואר שבו זכו בשנתיים האחרונות. זה התחיל עם שער של אלון לוי בבעיטה הסמוכה לקו החוץ בדקה ה - 4. שער השיוויון לתל-אביבים נכבש ע"י נאור חן, בבעיטה מהריבאונד שחזר מהגוף של השוער. בדקה ה-18, חגיגה באצטדיון: שער מרהיב של אנטוניו ג'וניור שמקפיץ לעצמו על הרגל ומשגר טיל ממרחק עצום לחיבורים וכבר 2:1 למקומיים. בדקה ה-18, רפייניה הברזילאי מעלה את היהלומים מנתניה ליתרון של 3:1 בבעיטה ממחצית המגרש. אנטוניו ג'וניור מכפיל את מצבת השערים האישית שלו, ומעלה את נתניה ליתרון של 4:1 בבעיטת המשך ממסירה ארוכה של השוער הנתנייתי. בדקה ה-22, גיא עיני מגלגל מקרוב את הכדור ומעלה את היתרון ל - 5:1. בדקה ה-31, נאור חן מכפיל את השערים שלו במשחק ומצמק את התוצאה באופן זמני. בעיטת יעף של גיא עיני הנתנייתי מבישול של אדם לם בדקה ה- 32, ופנדל של אנטוניו ג'וניור בדקה ה-34, חתמו את הניצחון המרשים של הנתנייתים על ת"א, והבטחת העפלתם למשחקי רבע הגמר.