ראווה: כוכבי גולסטאר ניצחו את נבחרת האמנים
שרדה בליגה: כרמיאל ניצחה 2:6 את תל אביב
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ליגת החופים תשוחק בחדרה החל מהקיץ הקרוב

תעזוב את נתניה אחרי 13 שנים ותעבור לחוף "כפר הים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.02.20 - 15:26
חוף כפר הים (עיריית חדרה)
חוף כפר הים (עיריית חדרה)

לאחר 13 שנים רצופות, ליגת "בנק יהב" בכדורגל חופים עוזבת את חוף פולג שבנתניה ומגיעה לחוף כפר הים של שכנתה הצפונית חדרה. הליגה, שמשוחקת ברציפות מ-2007, עוברת לעיר חדרה כחלק מחזונו של ראש העיר צביקה גנדלמן להפוך את רצועת החוף לרצועה תיירותית נחשקת.

משחק כדורגל חופים זכה להצלחה כבירה מיום היווסדו של הענף בישראל ומשודר כאן בערוץ הספורט מדי שישי בחודשי הקיץ. בעונת הבכורה של הליגה השתתפו שמונה קבוצות, שהתחרו במסגרת בית ליגה אחד. הקבוצות המייסדות של הליגה הן יהלומי נתניה, מ.ז. ראש העין, בני כפר קאסם, אס"א באר שבע, מטיס תל אביב, הפועל עירוני ראשון לציון, הכח ירושלים ופתח תקווה בולס. 

בעונה החולפת שיחקו הקבוצות הבאות: מכבי נתניה, חוף מנדרין ת"א, בית"ר מעלה אדומים, הפועל חדרה, הפועל באר שבע,  בני יהודה, בני כפר קאסם, עירוני ראש העין, הפועל כרמיאל, הפועל חולון, הפועל אשקלון, בית"ר ירושלים.

צביקה גנדלמן, ראש עיריית חדרה, אמר: "הבאת כדורגל החופים לחוף כפר הים בחדרה, לצד חנוכת היכל הספורט הרב-תכליתי "אנרבוקס" בזמן הקרוב היא חלק מתוכנית נרחבת יותר של התחדשות ומיתוג העיר. העיר חדרה רואה בכדורגל מנוף חשוב לעידוד התיירות בעיר ואנו גאים שהשנה תהיה גם השנה השניה בה הפועל חדרה מייצגת את העיר בכבוד בליגת העל ושהעיר חדרה מארחת את הטורניר העולמי של COPA5 לקט-רגל. אנו מברכים את הקבוצות וקוראים לכל תושבי ישראל לקחת חלק בחגיגה שתתרחש בחוף המשודרג של כפר הים".