הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

וויליאמס: "יש לאזרנקה יתרון אך זה רק יעשה אותי רגועה''

האמריקאית לפני חצי גמר ווימבלדון (מ-15:00, שידורים ישירים באתר). הבלארוסית: "היסטוריה? הפסדתי לה ברוב המפגשים בינינו". ראדוונסקה מול קרבר בחצי הגמר השני

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.07.12 - 10:52

למי שלא שם לב, רגעי ההכרעה של ווימבלדון 2012 כבר כאן. כמו תמיד כל האקשן מתנקז לסוף השבוע האחרון של הטורניר והחגיגה תתחיל היום (חמישי) עם משחקי חצי הגמר אצל הנשים. ב-15:00 (שידור ישיר באתר) תפגוש המדורגת 3 אגנסקה ראדוונסקה את אנג'ליק קרבר (8) בחצי הגמר הראשון ומיד לאחר מכן נקבל דו קרב סופר מסקרן בין ויקטוריה אזרנקה (2) לאלופה 4 פעמים בעבר סרינה ווילימאס (6).

גם בגיל 30, כשהיא כבר מעבר לשיאה סרינה עדיין נחשבת ליריבה מסוכנת עבור כל שחקנית בסבב. האמריקאית רחוקה רק 2 ניצחונות מתואר גראנד סלאם מספר 14 בקריירה, אבל יודעת שכדי להתקרב היא תצטרך להתגבר על משוכה גבוהה.

"היתה לה עונה טובה יותר משלי", אמרה וויליאמס על אזרנקה לקראת ההתמודדות, "היא הצליחה מאוד ולקחה כבר גראנד סלאם (אוסטרליה). אני מרגישה כאילו יש לה יתרון מסויים, אבל זה רק יעשה אותי נינוחה יותר במשחק עצמו". סרינה כזכור מגיעה למשחק לאחר שבסיבוב הקודם העיפה את האלופה פטרה קביטובה, שנחשבה גם היא לאתגר משמעותי.

מהעבר השני אזרנקה מחפשת תואר ראשון על הדשא באול אינגלנד קלאב, אך כדי לעשות זאת תצטרך קודם להגיע קודם כל לגמר, דבר שעדיין לא הצליחה לעשות. "היסטוריה? אני לא יודעת. הפסדתי לסרינה ברוב המפגשים בינינו", ציננה הבלארוסית את ההתלהבות, "היא לוחמת גדולה ואף פעם לא נכנעת. יש לה סרבים מעולים, כל מי ששיחקה מולה מכירה את זה".

למרות שהיא מדורגת במקום ה-3 בעולם, תאמינו או לא, המשחק היום יהיה חצי גמר הגראנד סלאם הראשון של אגנסקה ראדוונסקה בקריירה. מנגד, קרבר הגיעה לחצי הגמר באליפות ארה"ב האחרונה, במה שהיה הישג השיא שלה עד כה.

"להגיע לחצי גמר שני בגראנד סלאם זה לבטח אחד הדברים הכי טובים שיכולתי לבקש", אמרה קרבר, שהדיחה ברבע הגמר את סבין ליזיקי, לקראת ההתמודדות. "למען האמת אין לי מה להפסיד עכשיו". ראדוונסקה מצידה מצפה לקרב קשה: "שיחקנו פעמיים אחת נגד השניה וזה הלך ל-3 מערכות. תמיד זה היה מסובך. זה הולך להיות עוד אתגר. אני מקווה שאוכל לשחק את הטניס הטוב שלי ונראה מה יהיה".