הסוד של בולט: סקס, מקלות והרבה נגיסי עוף

האיש המהיר בעולם יוציא ספר אוטוביוגרפי: "יכולתי לקחת כל בחורה שבא לי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.11.13 - 14:34
תחילת כתבה

אוסיין בולט הוא האיש המהיר בעולם, זה לא חדש. למעשה, מאז אליפות העולם בברלין 2007 הוא שולט בתחום הספרינטים, אבל קשה בדיוק להבין מה סוד כוחו. הרעב העצום להצלחות? צעדי הענק? אורח חיים בריא? בספר אוטוביוגרפי חדש הוא נותן טעימה מהרגליו.

"במשחקים האולימפיים בבייג'ין חשבתי שהאוכל הסיני מוזר, אז הלכתי למקדונלד'ס", הודה בולט בספר "מהיר יותר מברק" ("Faster Than Lightning"). "בהתחלה אכלתי קופסא של 20 נגיסי עוף לארוחת צהריים, אחר כך עוד אחת לארוחת ערב. ביום שלאחר מכן אכלתי שתי קופסאות בבוקר, אחת בצהריים ועוד צמד בערב. אפילו אכלתי קצת צ'יפס ועוגת תפוחים לדרך. הייתי צריך לקבל מדליית זהב על כל הלעיסה הזו".

בולט גם חשף מהיכן הגיעה תנועת הברק המפורסמת שלו, שהופיעה כציון החגיגות שלו מאז בייג'ין 2008 בהדרכת רקדנית ג'מייקנית. "עשיתי איתה עסק שאם אזכה ב-100 מטרים אעשה כמה תנועות ריקוד מטורפות", סיפר.

ומה לגבי חייו האישיים? גם לכך התייחס הכוכב הג'מייקני, שבזמן משחקי בייג'ין היה בזוגיות בת 5 שנים עם האצנית בת ארצו, מיזיקאן אוואנס. "נשים זרקו את עצמן עליי", גילה בולט. "יכולתי להשיג כל אישה שאני רוצה. נכנסתי למסיבות ופשוט בחרתי. הייתי נכנס למועדון, וחושב: 'את מי? אותך? או אותך? הו, את. בואי נעשה את זה'".

ונחשו מה, בהתחלה הוא הסתדר כך עם זוגתו. "היה לנו חוק - אם הייתי עושה משהו עם בחורה אחרת ומיזי לא ידעה, זה בסדר", הסביר. "אבל אם היא גילתה שקרה משהו ביני לבין מישהי אחרת, אז אותה בחורה נוספת הייתה צריכה ללכת".

בנוסף, בולט סיפר על תקרית שהייתה לו במשחקי לונדון 2012, אז בסיום מקצה השליחים ביקש לקחת את המקל למזכרת. "אתה לא יכול לקחת את זה", הזהיר אותו שופט, שדרש לקבל בחזרה את המקל. "למה?! האולימפיאדה נגמרה", התעקש האצן. "אתה פרא, אפסול אותך אם לא תחזיר לי את המקל", התעצבן השופט, לפני שחברו הרגיע אותו והתיר לג'מייקני לשמור על המזכרת.