שיא ישראלי בקפיצה במוט לנעמה ברנשטיין

קיבלה השראה מדופלנטיס. צפו: קבעה 4.25 מטרים בפולין

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  09.02.20 - 15:09

תגיות: קפיצה במוט

תחילת כתבה

נעמה ברנשטיין בת ה-26 קבעה היום (ראשון) שיא ישראלי חדש בקפיצה במוט - 4.25 מטרים בתחרות בעיר ספאלה בפולין. מדובר בשיפור של 14 סנטימטרים לשיא של מיכל טוקר ו-20 סנטימטרים לשיאה האישי של האתלטית, שגם סיימה במקום הראשון בתחרות.

"הייתה לי ההזדמנות ללכת ולצפות בארמנד דופלנטיס עושה היסטוריה, אבל בחרתי להישאר ולעשות היסטוריה קטנה בעצמי", אמרה ברנשטיין לאחר ההישג, "אני מאוד מתרגשת. אני שמחה וגאה לשבור את השיא הישראלי. זאת תחושה מתוקה לשבור את השיא וסביר להניח שהחיוך לא ירד מהפנים שלי בקרוב. אמשיך לעבוד קשה ואני מקווה שיראו את זה בתוצאות".

מאמנה של ברנשטיין, קונסטנטין סמיונוב: "אני גאה בנעמה, התוצאה הזאת מגיעה לה. בעבודה קשה מגיעים להישגים. נעמה עובדת קשה על מנת להשתפר כל הזמן. אין לי ספק שעם עבודה קשה, התוצאות ימשיכו להגיע".

בנוסף, יונתן קפיטולניק ממכבי תל אביב סיים במקום השני בקפיצה לגובה, זאת במסגרת אליפות הבלקן לנוער באולם, אשר נערכת באיסטנבול. קפיטולניק זכה במדליית הכסף לאחר שעבר את הגובה 2.16 מטר, ובכך שיפר את שיאו האישי אשר עמד על 2.10 מטר, בקפיצה של 2.20 מטר הוא פסל. התוצאה מעניקה ליונתן את הקריטריון לאליפות העולם בקניה.