הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

1:1 בין מכבי נתניה לרמת גן. בנין וסבע ספגו קללות בסיום

המאמן: "מי שמקלל הם אלה שרק לפני כמה שבועות קראו לי להאריך חוזה. אני מבין אותם". פרדי דוד: "נמאס לי כבר לקבל מחמאות, אני רוצה ניצחונות"

אסף אקרמן
אסף אקרמן  20.10.12 - 19:37

אחרי שהעונה הקודמת הסתיימה בקול תרועה כשמכבי נתניה קבלה את הכרטיס לאירופה, האוהדים מעיר היהלומים ציפו לאותה ההצלחה לפחות. לצערם, אחרי 7 מחזורים הקבוצה נמצאת רק במקום ה-7 עם שני ניצחונות בלבד. הערב (שבת) סיימה נתניה את המשחק מול הפועל רמת גן בתוצאה 1:1 והאוהדים לא נשארו אדישים. הקהל הנתנייתי חיכה למאמן טל בנין ושחקניו מחוץ למגרש, קילל וגידף את קבוצתו כשעיקר הדברים נאמרים לקפטן הקבוצה, אחמד סבע.

"אנחנו מרגישים חסרי בטחון ורואים את זה על המגרש", אמר טל בנין בסיום המשחק, "אני מרוצה שבמשחק הזה לא הפסדנו. אני בטוח שהדברים ישתנו אחרי הפגרה וכשניכנס לאצטדיון החדש. משהו לא טוב עובר עלינו אבל אחרי שתי התבוסות שהיו לנו גם התיקו הזה הוא בסדר".

על האוהדים שחיכו לו בסיום אמר: "אלו אותם האוהדים שקראו לי לפני כמה שבועות להאריך את החוזה. אני מבין אותם הם לא אוהבים את מה שהם רואים אבל חייבם להבין שצריך סבלנות. המצב שלנו בטבלה הוא לא רע יחסית לשאר הקבוצות. יכול להיות שהיו יותר ציפיות בתחילת העונה, כי בכל זאת עזבו אותנו שחקנים והגיעו חדשים. יש גם הרבה פציעות ושחקנים חזרו רק עכשיו לאימונים ודברים עדיין צריכים להתחבר".

בסיום המשחק ניגש פרדי דוד מאמן הפועל רמת גן, ומחה באזניי מבקר השופטים על כך שהשופט סער ארבלי לא הוציא כרטיס אדום לעלי חטיב לאחר שנגח בפניו של טל חן לטענתו. "נמאס לי כבר לקבל מחמאות אני רוצה לנצח", אמר דוד, "אנחנו כל שבוע אומרים דברים טובים אבל לא מצליחים לקחת את 3 הנקודות וחבל מאוד. על המגרש ראו קבוצה אחת ששולטת לגמרי וזו הפעול ר"ג. אין לנו הרבה ניסיון בליגת העל, אבל אנחנו מראים כדורגל טוב ואני כבר רוצה שזה יתבטא בתוצאות".