מקל חתם לשנתיים נוספות במלאגה

הרכז מאושר מהישארותו: "זה בדיוק המועדון בשבילי"

רועי כהן
רועי כהן  01.07.20 - 21:36
תחילת כתבה

העבודה הטובה השתלמה לו. היום (רביעי) אוניקאחה מלאגה הודיעה באופן רשמי על חתימתו של גל מקל בקבוצה לשנתייים הקרובות.

מקל הצטרף לקבוצה ספרדית מרג'יו אמיליה האיטלקית, מעט לפני הפסקת הליגות בשל התפשטות נגיף הקורונה. מאז שהקבוצה חזרה לעניינים, גם הגארד הישראלי סיפק רגעים יפים מאוד ועל כן הוחלט לבנות עליו גם לשנים הבאות.

בראיון לערוץ הספורט, מקל התייחס בהתרגשות לחתימה: "מאושר להישאר במלאגה, הייתי אמור להיות כאן כבר מתחילת השנה וזה לא יצא. מאוד שמחתי שהדברים קרו כמו שצריך לקרות והצטרפתי לקבוצה בסיום העונה, זה המועדון בשבילי".

הרכז התייחס לחוויה הכללית שלו מהקבוצה עד כה: "העיר מדהימה ואני בטוח שהמשפחה שלי תהנה שם, מועדון גדול מאוד שרוצה וצריך להתמודד על תארים בספרד וביורוקאפ. מבחינתי זה לא יכול להיות יותר טוב בשלב הזה של הקריירה, זאת קבוצה שמכוונת גבוה וגם הליגה הכי חזקה באירופה".

כמו כן, מקל דיבר גם על ההכנות של הקבוצה לעונה הבאה: "רוב הקבוצה שלנו נשארת אז יש לנו בסיס טוב לבנות עליו. כעת נשאר להנות מהקיץ ולחזור באנרגיות מחודשות כדי להביא הישגים".

מקל בן ה-32 הספיק לשחק בסך הכל שישה משחקים במדי הקבוצה הספרדית, בהן סיפק 8.1 נקודות למשחק ו-5.1 אסיסטים.

במהלך הקריירה, הגארד, שהיה הישראלי השני לשחק ב-NBA, עבר בדרך בתחנה נוספת בספרד, כששיחק במדי גראן קנאריה. כמו כן, מקל לבש גם את מדיהם של מכבי תל אביב, זניט סנט פטרסבורג וכן גם את של דאלאס מאבריקס וניו אורלינס הורנטס.